کد خبر 663318
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۵
هویت بقایای جسد کشف شده در جنگل کردکوی مشخص شد

مدیرکل پزشکی قانونی گلستان گفت: با انجام آزمایش DNA مشخص شد که بقایای اسکلت جسد کشف شده در جنگل کردکوی متعلق به معین شریفی است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حسین زارعی مدیرکل پزشکی قانونی گلستان گفت: بعد از تحویل بقایای اسکلت جسد کشف شده در جنگل کردکوی به پزشکی قانونی، معاینه و نمونه‌برداری برای آزمایش DNA از جسد و خانواده معین شریفی جهت احراز هویت انجام شد.

او افزود: نمونه DNA به یکی از مراکز آزمایشگاهی کشور ارسال شد و با توجه به طولانی بودن پروسه این کار، در نهایت جواب آزمایش روز گذشته اعلام و هویت بقایای اسکلتی متعلق به "معین شریفی" احراز شد.

معین شریفی ۳۶ ساله غروب ۲۵ شهریورماه سال گذشته به قصد پیاده‌روی به مناطق بالادست پارک جنگلی کردکوی رفت و بعد از آن به خانه بازنگشت. تلاش کوهنوردان، نجاتگران هلال‌احمر و مردم محلی برای یافتن او بی‌نتیجه ماند تا اینکه چهار ماه بعد تعدادی از کوهنوردان در مسیر پیاده‌روی خود در جنگل کردکوی، لباس و تلفن همراهی را پیدا کردند و به پلیس تحویل دادند و در نهایت بعد از آن در همان منطقه بقایای یک جسد کشف شد.

با توجه به نزدیکی محل گمشدن معین با این محل و تقویت گمان این که بقایای جسد کشف شده متعلق به معین شریفی باشد، نمونه‌برداری DNA از بقایای جسد و خانواده شریفی به‌منظور احراز هویت انجام شد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

کد خبر 663318

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =