کد خبر 663364
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۱
ارزش پالایشی یکم

صندوق پالایش یکم، دومین روز معاملاتی هفته را نیز با کاهش به پایان رساند و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با احتساب ۳.۲۴ درصد افت نسبت به روز معاملاتی قبل به ۶۷ هزار و ۲۲۰ ریال رسید.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، امروز صندوق پالایش یکم با نماد پالایش دومین روز هفته را در محدوده قیمتی منفی به پایان رساند و قرمزپوش به اتمام رسید و با کاهش ۳.۲۴ درصدی همراه شد و در مجموع تاکنون حدود ۳۳ درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته است. امروز نماد شپنا جزو ۷ نماد پرتراکنش بازار بود، نمادهای شپنا و شبندر بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

شتران (شرکت پالایش نفت تهران) افت ۲.۹۱ درصدی و شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۳ درصد افت و شبریز (پالایش نفت تبریز) ۰.۴ درصد کاهش، شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) افت ۲.۹۸ درصدی را تجربه کردند.


ارزش پالایشی یکم ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

امروز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۳.۲۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۷۲۲ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۳۶۱ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۳.۹۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۶۷۰ تومان معامله شد.
این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

ارزش پالایشی یکم ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ چقدر شد؟

 

ارزش پالایش یکم در یکماه گذشته:

ارزش پالایشی یکم ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ چقدر شد؟

منبع : نبض بورس

انتهای پیام/

کد خبر 663364

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =