دست مجلس در استیضاح ظریف باز است

نماینده سابق مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی در استیضاح وزیر امور خارجه دست باز را دارد و بعید است که ملاحظاتی را برای خود داشته باشد.

سید حسین نقوی‌حسینی، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی در استیضاح وزیر امور خارجه دست باز را دارد و بعید است که ملاحظاتی را برای خود داشته باشد. 

وی افزود: وزیر امور خارجه اظهاراتی را مطرح کرده که اصلاً با واقعیت‌ها انطباق ندارد؛ بنابراین توقع و انتظار جامعه هم این است که بالاخره با این رفتار برخورد شود.

بیشتر بخوانید:

به سمت «خسارت محض مضاعف» در مذاکرات وین

اظهارات ظریف دل مردان میدان را به درد آورد

عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به مذاکرات وین اشاره کرد و گفت: تا به حال این مذاکرات برای ما خروجی مثبتی نداشته و اگر می‌دانستیم که قرار است مذاکرات وین در روزهای آینده دستاوردی داشته باشد، می‌شد در خصوص استیضاح وزیر امور خارجه دست نگاه داشت و گفت که براساس ملاحظاتی نمی‌توان او را استیضاح کرد.

به گفته نقوی‌حسینی؛ حداقل خواسته مردم این است که وزیر امور خارجه استیضاح شود.

وی خاطرنشان کرد: یکی از احتمالاتی که مطرح شده، این است که چرا از میان همه اسناد و مصاحبه‌هایی که وزیر امور خارجه انجام داده، مصاحبه او با سعید لیلاز منتشر شده است؟ درواقع به نظر می‌رسد شاید می‌خواستند با انتشار این فایل صوتی در آستانه انتخابات بهره‌برداری سیاسی کنند؛ درصورتی‌که بعید است متن این مصاحبه با رعایت تمام جوانب امنیتی به راحتی به بیرون درز پیدا می‌کرد؛ بنابراین احتمال بهره‌برداری سیاسی و انتخاباتی می‌رود.

انتهای پیام/*

کد خبر 663373

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =