کد خبر 663499
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳
آتش سوزی فجیع در خیابان بهشتی تهران

آتش سوزی در آشپزخانه رستورانی در شهید بهشتی تهران روز گذشته رخ داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، یک رستوران در خیابان شهید بهشتی روز گذشته در آتش سوخت.

یک رستوران که در طبقه منفی یک ساختمان چهار طبقه ای در خیابان شهید بهشتی قرار داشت، صبح دیروز دچار آتش سوزی شد.

وقتی که شهروندان متوجه بروز آتش سوزی در یک رستوران شدند، سراسیمه ساعت 9:16 دقیقه صبح دیروز با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که آتش نشانان ایستگاه های 53، 73 و نیز گروه امداد و نجات 13 به همراه کامیونت حامل دستگاه تنفسی، بی درنگ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به خیابان شهید بهشتی(عباس آباد)، نبش کوچه داریوش اعزام شدند.

یدالله مددی معاون منطقه 6 عملیات سازمان آتش نشانی تهران که به محل حادثه اعزام شده بود، در این خصوص گفت: به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده شد که از طبقه منفی یک ساختمان چهار طبقه با کاربری رستوران، دود زیادی خارج می شود و قسمت آشپزخانه آن هم کاملا شعله ور است.

وی در ادامه گفت: آتش نشانان بلافاصله پس از قطع جریان برق و گاز رستوران، با بکارگیری تجهیزات فردی و لوله های آبدهی، خود را به کانون آتش سوزی رساندند و عملیات مهار شعله های آتش را آغاز کردند.

مددی خاطرنشان کرد: همزمان گروهی از آتش نشانان برای یافتن محبوسین احتمالی وارد ساختمان شدند که خوشبختانه در این حادثه به هیچ فردی آسیبی نرسید.

معاون منطقه 6 عملیات آتش نشانی تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی در کوتاه ترین زمان ممکن، آتش سوزی در داخل آشپزخانه رستوران را مهار و کاملاً خاموش کردند و همچنین از سرایت آتش به قسمت های دیگر رستوران و ساختمان مذکور جلوگیری به عمل آوردند.

وی در مورد علت بروز این حادثه اظهار داشت: با خاموش شدن این آتش سوزی، کارشناسان آتش نشانی منطقه به بررسی علت بروز این حادثه پرداختند.

آتش سوزی فجیع در خیابان بهشتی تهران

آتش سوزی فجیع در خیابان بهشتی تهران

آتش سوزی فجیع در خیابان بهشتی تهران

آتش سوزی فجیع در خیابان بهشتی تهران

آتش سوزی فجیع در خیابان بهشتی تهران

منبع : رکنا
انتهای پیام/
کد خبر 663499

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =