ادامه رایزنی‌ها برای حضور آیت‌الله رئیسی در انتخابات

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از ادامه رایزنی‌ها برای حضور آیت‌الله رئیسی در انتخابات خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، پرویز سروری، دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از ادامه رایزنی‌ها برای حضور آیت‌الله رئیسی در انتخابات خبر داد و گفت: در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب نقطه‌نظرات مختلف را در زمینه حضور آیت‌الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری از شهرستان‌ها و استان‌های مختلف دریافت کرده و این نظرات را  خدمت ایشان ارسال کردیم.

او افزود: رئیس قوه قضائیه تاکنون تصمیم قطعی خودشان مبنی بر آمدن در عرصه انتخابات را اعلام نکرده‌اند، اما تاکنون درخواست‌های بسیاری از سراسر کشور به منظور دعوت ایشان ارسال شده است.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب خاطرنشان کرد: حضور آیت‌الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری در مجامع عمومی شورا با 260 هزار نفر و در مجامع و کارگروه‌های تخصصی مورد نظرخواهی قرار گرفته است. تاکنون بیش از 250 نامه از شهرستان‌های مختلف دریافت شده و تعداد زیادی از کانون‌ها خواستار حضور ایشان در انتخابات شدند.

سروری ادامه داد: براساس نظر کارگروه‌های تخصصی و مجامع عمومی شایسته‌ترین فرد برای ریاست جمهوری با توجه به شرایط موجود در کشور آقای رئیسی است و از رئیس شورا درخواست شده تا رئیس محترم قوه قضائیه نامه‌های ارسالی را مطالعه و تصمیم نهایی خود را برای حضور در انتخابات اعلام کنند.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بیان داشت: در خصوص رأی‌گیری 50 هزار نفر از اعضای سامانه شورای ائتلاف، هنوز پاسخ‌ها برای این رأی‌گیری در حال ارسال است و رأی‌گیری در این بخش به پایان نرسیده است.

انتهای پیام/*

کد خبر 663753

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =