اجماعی بزرگتر از دوره قبل روی آیت‌الله رئیسی وجود دارد

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری اعلام کاندیداتوری آیت‌الله رئیسی را جدی دانست و گفت: در صورت اعلام کاندیداتوری او، اجماعی بزرگتر از دوره قبل روی آیت‌الله رئیسی وجود خواهد داشت.

سیدکمال سجادی، سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز اظهار داشت: آن‌طورکه قرائن و شواهد نشان می‌دهد اعلام کاندیداتوری آقای رئیسی تقرباً قطعی است؛ چون زمینه حضور ایشان کاملاً آماده شده و احزاب و شخصیت‌ها و مردم مدام تماس می‌گیرند و خواستار حضور آقای رئیسی در عرصه انتخابات هستند.

وی گفت: ویژگی‌هایی که آیت‌الله رئیسی دارند قابل مقایسه با هیچ یک از این کاندیداها نیست؛ زیرا او دارای شخصیتی ضدفساد با کارنامه روشن است. او شخصیتی است ولایتمدار که تمام نظرسنجی‌ها هم این را مورد تصدیق قرار می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

ادامه رایزنی‌ها برای حضور آیت‌الله رئیسی در انتخابات

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان این‌که منطقی و بدیهی است که با اعلام کاندیداتوری آیت‌الله رئیسی سایر کاندیداهای اصولگرا به نفع او کنار بروند، افزود: توصیه می‌شود برای اینکه وحدت در جریان انقلابی حاکم شود، بهتر است با آقای رئیسی همکاری کنند تا از تشتت و اختلاف در جریان اصولگرایی جلوگیری شود.

سجادی عنوان کرد: در دوره قبل انتخابات ریاست جمهوری با وجود اینکه تعدد کاندیداها را شاهد بودیم، اما آیت‌الله رئیسی توانست 16 میلیون رأی به دست آورد؛ لذا امروز با توجه به عملکرد خوبی که در قوه قضائیه دارد، می‌تواند اکثریت آراء را تصاحب کند.

وی یادآورشد: تا الان بسیاری ازکاندیداهای جریان انقلابی اعلام کرده‌اند اگر آقای رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شود، به نفع او کنار خواهند رفت و منطقی هم است که با هم اجماع کنند و اگر این اتفاق بیفتد به باور من یک اجماع بزرگ حتی بزرگتر از دوره قبل روی ایشان شکل خواهد گرفت.

این فعال سیاسی اصولگرا پیشنهاد کرد: در صورت اعلام کاندیداتوری آقای رئیسی، نیروهایی مانند شورای وحدت که انسجام برخوردار هستند، آمادگی دارند تا در اداره ستاد انتخاباتی آقای رئیسی نقش فعالی داشته باشند. شورای وحدت مدت‌هاست که آمادگی اجماع روی آیت‌الله رئیسی را دارد؛ به طورکلی هم شورای وحدت و هم شورای ائتلاف می‌توانند در اداره ستاد انتخاباتی آیت‌الله رئیسی عملکرد خوبی داشته باشند حتی بدون این‌که مشکلی پیش آید.

انتهای پیام/*

کد خبر 663798

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =