شهید فلاحی عارف، مجاهد و معلم زمان خودش بود

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: شهید والامقام سرلشکر فلاحی چهره ‍ای بی‌نظیر، عارف، مجاهد و معلم زمان خودش بود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در دیدار با خانواده معظم شهید سرلشکر فلاحی گفت: استقلال و امنیت امروز کشور مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون رشادت، پایمردی و از جان گذشتگی مردان بزرگی همچون شهید سرلشکر فلاحی است.

وی افزود: امروز همرزمان ما در نیروی زمینی ارتش مفتخر هستند که لباسی به تن دارند که همرنگ لباس شهید سرلشکر فلاحی است و تمام خصوصیات اخلاقی و اصول فرماندهی آن شهید والامقام امروز در ارتش جمهوری اسلامی ایران سرلوحه و الگو قرار گرفته است.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری با اشاره به اینکه امیر سرلشکر موسوی در تبیین چهره شهید فلاحی به ویژه برای جوانان این مرز و بوم تلاشی وافر انجام داده است تاکید کرد: فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در شناساندن خصوصیات اخلاقی و ویژگی‌های بارز نظامی شهید سرلشکر فلاحی به تنهایی به اندازه یک تاریخ فعالیت کرده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در رابطه با ابعاد شخصیتی این شهید بزرگوار خاطر نشان کرد: شهید سرلشکر فلاحی یک چهره بی نظیر، عارف، مجاهد و معلم زمان خودش بود. خداوند متعال تمام صفات مثبتی که یک فرد باید دارا باشد را در شخصیت این شهید گرانقدر گنجانده بود.

وی با اشاره بیان خاطره‌ای از امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در رابطه با غیرت و جوانمردی و وطن پرستی سرلشکر فلاحی، تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس در کرانه رود کرخه زمانی که آن منطقه زیر آتش خمپاره‌های دشمن قرار گرفته بود به شهید فلاحی عرض کردم که سرتان را خم کنید تا مبادا آسیب ببینید ولی ایشان در جواب گفت برای من ننگ است که در کشور خودم سر خم کنم.

منبع: مهر

انتهای پیام/*

کد خبر 663811

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =