کد خبر 665174
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۵
کشف خانه ای مملو از اسلحه در تهران

از خانه مرد تهرانی محموله سلاح جنگی کشف شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از بازداشت عامل فروش سلاح جنگی در فضای مجازی خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهم 96 قبضه سلاح جنگی و شکاری غیر مجاز و 3 هزار و 359 عدد فشنگ کشف شد.

سردار "علی ذوالقدری" در تشریح این خبر، اظهار داشت: مأموران پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در رصدهای اطلاعاتی موفق شدند فردی را که در فضای مجازی به تبلیغ، خرید و فروش انواع سلاح های جنگی، شکاری و مهمات مربوط می کرد، شناسایی کنند.

وی افزود: پس از انجام اقدامات فنی و در مراقبت های ویژه پلیسی، محل تردد این فرد شناسایی و با هماهنگی قضائی روز گذشته اکیپی از ماموران به مخفیگاه متهم در حوالی خیابان" پاسداران " اعزام و موفق شدند در یک عملیات پلیسی وی را دستگیر کنند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بیان داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهم 48قبضه سلاح جنگی و 47 قبضه سلاح غیر مجاز شکاری ،164 عدد تیر و کمان جنگی، 3 هزار و 242 عدد فشنگ جنگی و 117 عدد فشنگ سلاح شکاری کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد، تصریح کرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با فرد یا افرادی که قصد خدشه دار کردن آن را داشته باشند با اقتدار برخورد خواهیم کرد.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 665174

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =