فیلم بغض جهانگیری ساختگی است / حضور لاریجانی را مناسب می‌دانیم

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: جهانگیری در ستاد انتخابات کشور نه گریه کرد و نه بغض، شما تحت تأثیر فیلمی هستید که علیه او ساخته‌اند.

محمد عطریانفر، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز درباره بغض اسحاق جهانگیری در ستاد انتخابات کشور اظهار کرد: ما ندیدیم که آقای جهانگیری در ستاد انتخابات کشور گریه یا بغض کند و چنین چیزی اصلاً صحت ندارد. شما تحت تأثیر فیلمی هستید که علیه او ساخته‌اند و تا آنجایی که من می‌دانم آقای جهانگیری نه بغض کرده و نه گریه کرده است.

بیشتر بخوانید:

تحلیل الگوهای بازی انتخاباتی اصلاح‌طلبان

وی درباره علی لاریجانی گفت: از نظر اصلاح‌طلبان آقای لاریجانی به عنوان یک رُکن انتخاباتی حضور دارد و تا روز آخر انتخابات هم رقابت خواهد کرد. درواقع سه قطب منفک از هم در انتخابات 1400 حضور دارند که یکی آقای رئیسی به عنوان نماینده جریان اصولگرا، دوم آقای جهانگیری و احتمالاً دوستان دیگرشان که به عنوان روندی که در حوزه اصلاح‌طلبی دنبال می‌کنند و یک جریانی دیگری هم وجود دارد که با محوریت آقای لاریجانی است.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی خاطرنشان کرد: ما معمولاً در این رقابت حضور آقای لاریجانی را خیلی مناسب می‌دانیم و امیدواریم رقابت‌ها سالم و با اخلاق پیش برود.

عطریانفر درباره آیت‌الله رئیسی گفت: ما به عنوان یک رقیب برای ایشان احترام قائل هستیم.

انتهای پیام/*

کد خبر 665415

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =