وضعیت اقتصادی در شأن ملت ایران نیست/ برخی مسئولان طبق قاعده دشمن مشکلات را حل می‌کنند

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ملت ایران یک ملت سرافراز و رشیدی است که در شأن آن نیست، چنین وضعیت اقتصادی و معیشتی را تحمل کند.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز، سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر که عصر امروز در مصلی شهرستان پاکدشت برگزار شد، به ضرورت عمل به تکالیف اشاره کرد و گفت: ما باید مدنظر قرار دهیم که ابتدا تکالیف را بفهمیم و دوم برای انجام تکالیف تلاش کنیم حتی اگر مجبور باشیم جان خود را در راه انجام تکالیف بدهیم.

وی با بیان اینکه ملت سرافراز و رشید ملتی است که نمره خوبی در مقاومت گرفته است، عنوان داشت: ملت ایران یک ملت سرافراز و رشیدی است که در شأن آن نیست، چنین وضعیت اقتصادی و معیشتی را تحمل کند، اما متأسفانه دلیل وضعیت کنونی این است که برخی از مسئولان در زمین دشمن و نیز طبق قاعده دشمن بازی می‌کنند و گاهی اوقات می‌خواهیم مشکلات اقتصادی را طبق قاعده دشمن حل کنیم که نتیجه آن می‌شود، وضعیت کنونی.

جانشین فرمانده کل سپاه ایام سوم خرداد و ایام ۱۴ خرداد و ۱۵ خرداد را از ایام بزرگی عنوان کرد که باید نسبت به آن توجه شود، گفت: خداوند در قرآن گفته است که دو حزب بیشتر نداریم یکی حزب خدا و دیگری حزب شیطان و بیش از این دو حزب اصلاً وجود ندارد؛ لذا یا باید در حزب خدا باشیم یا در حزب شیطان و قطعاً کسی که در حزب خدا قرار داشته باشد، پیروز خواهد شد. این ایام از آن ایام‌الله‌هایی است که حزب خدا بر حزب شیطان پیروز شد.

فدوی معتقد است که هرکسی که در هر جایی قرار دارد، موظف است تکالیف خود را به خوبی بداند و آن را به خوبی و مصرانه و به نحو احسن انجام دهد، اظهار داشت: در این صورت است که خداوند نمی‌گذارد بندگانش معطل باقی بمانند. در این ۴۲ سال یک بار خداوند ما را معطل نگذاشته چون همیشه در انجام تکالیفان مُصر بودیم و ده‌ها هزار شهید تقدیم کرده‌ایم.

او گفت: طبق فرمایش امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی را تحویل امام زمان(ع) خواهیم داد و شرایط آن برای تحویل این انقلاب به امام زمان(ع) فراهم است و به زودی تحویل خواهیم داد. خوشا به حال خانواده‌های شهدا که شهیدی را تقدیم انقلاب کرده‌اند؛ چون خداوند عنایت ویژه‌ای به شهدا و خانواده‌های شهدا دارد و خداوند برای شهدا حق شفاعت قرار داده است.

انتهای پیام/*

کد خبر 666317

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =