ضرورت تقویت روحیه انقلابی در جامعه

فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: باید با امید آفرینی و تقویت روحیه انقلابی در جامعه قهرکنندگان انتخابات را با صندوق آراء آشتی دهیم.

ابوالقاسم مهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز در ارتباط با شرکت در انتخابات را یک تکلیف و وظیفه قانونی و ملی هر فرد در جامعه عنوان کرد و بیان داشت: همگان باید به وظیفه ملی و قانونی خود آگاه باشند و با شرکت در انتخابات در تعیین سرنوشت خود و جامعه خود سهیم باشند.

وی با تاکید بر این‌که نباید عرصه انتخابات را خالی گذاشت، گفت: باید با امید آفرینی و تقویت روحیه انقلابی در جامعه قهرکنندگان انتخابات را با صندوق آراء آشتی داده و زمینه حضور حداکثری مردم را در این انتخابات رقم زنیم.

فرماندار شهرستان فیروزکوه با بیان این‌که انتخابات ۱۴۰۰ در ابعاد داخلی و خارجی از اهمیت بالایی برخورداراست، خاطرنشان کرد: شرکت در عرصه سیاسی انتخابات سرنوشت کشور و حکومت را تعیین کرده و دوام وبقا انقلاب را در پی خواهد داشت.

مهری با تاکید بر نقش مهم کودکان و نوجوانان در انتخابات پیش‌رو اشاره کرد: آنچه مسلم است حضور کودکان و نوجوانان در پای صندوق رای و تشویق و ترغیب دیگران به این امر نقشی مهم در برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات خواهد شد.

وی در پایان تاکید کرد: بی‌تردید حضور گسترده مردم در انتخابات سرمایه‌ای مهم و موثر در راستای توسعه ملی واهداف کشور خواهد بود.

انتهای پیام/*

کد خبر 669178

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =