پیش‌بینی ۴۰ نقطه برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی در دماوند

شهردار دماوند گفت: فضاهای پیش‌بینی شده در تمام نقاط شهری به‌ویژه مکان‌های پرتردد و محلات داخلی ایجاد شده است تا همه شهروندان از این تبلیغات بهره‌مند شوند.

عباس صفری، شهردار دماوند در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز در ارتباط با مکان‌های تعبیه شده برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی در این شهرستان اظهار کرد: در آستانه برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا و دومین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، بیش از ۴۰ نقطه به منظور انجام تبلیغات نامزدها در سطح شهر دماوند درنظر گرفته شد.

وی گفت: طبق قانون و برنامه زمان‌بندی شده، فعالیت تبلیغاتی ۳۴ نامزد انتخابات شورای اسلامی شهر دماوند، ریاست جمهوری و خبرگان رهبری آغاز شده و تا ۲۴ ساعت قبل از اخذ رای ادامه دارد.

صفری خاطرنشان کرد: برای همه نامزدهای انتخاباتی در این بنرها محلی برای تبلیغ درنظر گرفته شده است تا حق کسی ضایع نشود و انتظار می‌رود نامزدهای انتخابات، تبلیغات محیطی خود را صرفاً در مکان‌های مشخص شده که توسط شهرداری‌ پیش‌بینی و تعیین شده است، انجام دهند.

شهردار دماوند تاکید کرد: فضاهای پیش‌بینی شده در تمام نقاط شهری به‌ویژه مکان‌های پرتردد و محلات داخلی ایجاد شده است تا همه شهروندان از این تبلیغات بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/*

کد خبر 669373

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =