کد خبر 669385
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵
نامزد اخلاق‌مدار و دارای کارنامه، شایسته انتخاب است

نماینده مردم بندرعباس در مجلس گفت: نامزد اخلاق‌مدار و دارای کارنامه شایستگی انتخاب از سوی مردم را دارد.

منصور آرامی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز در بیان ویژگی‌های رئیس جمهور در تراز انقلاب اسلامی، اظهار کرد: فردی صلاحیت تصدی ریاست قوه مجریه کشور را دارد که در تراز جمهوری اسلامی و مردم متدین، مسلمان، سختکوش، صبور و انقلابی کشورمان باشد.

وی با تاکید بر این‌که نامزد مدعی نشستن بر مسند ریاست جمهوری باید کارنامه و پیشینه موفق و قابل دفاعی داشته باشد، گفت: افرادی که کارنامه موفقی نداشته و یا عملکرد گذشته آن‌ها در تراز و شان ریاست جمهوری کشور نیست، نمی‌تواند در این عرصه مدعی باشند.

نماینده مردم بندرعباس در خانه ملت عنوان کرد: از این‌رو نامزدها به جای پرداختن به برخی حواشی و تخریب و توهین‌ رقبا، باید پیشینه کاری و کارنامه خود را برای مردم بازگو کرده و شرایط را برای انتخاب اصلح فراهم آورند.

وی افزود: ممکن است نامزدی برنامه‌های قابل قبول و کارآمدی را ارائه کرده اما توان و امکان تحقق آن‌ها در دولت او وجود نداشته باشد، بنابراین صرفا نگاه به ارائه برنامه آن هم بدون توجه به کارآمدی و توانمندی افراد صحیح نبوده و نباید ملاک انتخاب قرار گیرد.

آرامی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از ویژگی‌های نامزد انتخاباتی دارای صلاحیت تصدی سمت ریاست جمهوری این است که اخلاق‌مدار بوده و اخلاقی متناسب با شرایط، زندگی و ویژگی‌های رفتاری افراد جامعه داشته باشد.

وی ادامه داد: با توجه به آنچه که گفته شد، معتقدم نامزدی که از این سه ویژگی مهم برخوردار بوده و علاوه بر کارنامه موفق و برنامه متناسب با کارنامه، اخلاق‌مدار نیز باشد.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نامزدی که این سه شاخصه را دارا باشد، شایستگی انتخاب به‌عنوان ریاست جمهوری در تراز مردم و جمهوری اسلامی ایران را دارد و می‌تواند علاوه بر گره‌گشایی از مشکلات مردم، کشور را با شتاب بیشتری در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دهد.

انتهای پیام/*

کد خبر 669385

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =