صلاحیت 96 نامزد انتخابات شورای شهر در ورامین و جوادابادتایید شد

فرماندار شهرستان ورامین گفت: صلاحیت 96 نامزد انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای ورامین و جوادآباد تایید و آگهی شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،  حسین کاغذلو روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای اجرای ماده ۵۴ قانون انتخابات و ماده ۵۶ آیین نامه اجرایی، آگهی اسامی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر ورامین و جوادآباد منتشر شد.
وی افزود: در طول یک هفته زمان ثبت نام رسمی، ۱۲۶ نفر به صورت حضوری و غیر حضوری نسبت به ثبت نام اقدام شد که از این تعداد، ۱۰ نفر به دلیل مغایریت مدارک واجد شرایط، در نهایت ۱۱۶ نفر ثبت نام قطعی کردند.
فرماندار ورامین ادامه داد: از این تعداد ۱۰۰ نفر برای شورای شهر ورامین و ۱۶ نفر برای شورای شهر جوادآباد ثبت نام کردند.
وی گفت: پس از بررسی صلاحیت داوطلبین در حوزه‌های اجرایی و نظارت و پس از رسیدگی به شکایات افراد، در نهایت صلاحیت 96 نفر در شهر ورامین و جوادآباد احراز و به صورت رسمی اطلاعیه ستاد انتخابات منتشر شد.
کاغذلو اظهار داشت: از مجموع 96 نامزد تأئید صلاحیت شده، 81 نفر مربوط به شهر ورامین است که این افراد برای کسب یکی از 9 کرسی شورای این شهر با یکدیگر رقابت می‌کنند.
وی تصریح کرد: همچنین صلاحیت 15 نامزد انتخابات شورای شهر جوادآباد تأئید شد تا این افراد برای کسب 5 کرسی شورای این شهر با یکدیگر رقابت کنند.
رییس هیات اجرایی انتخابات ورامین تصریح کرد: تبلیغات داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی از بامداد روز پنج شنبه ۲۰خردادماه آغاز و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، روز ۲۸ خرداد برگزار می‌شود.

کد خبر 669413

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =