سرقت های میلیاردی توسط دو زن پلید تهرانی / سرقت به شیوه بیهوشی از مردان تنها

پرستار قلابی با همدستی یک زن دیگر در تهران از مردان تنها سرقت میلیاردی کردند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، ۲ زن که یکی از آنها پرستار قلابی بود با حضور در خانه های مردهای تنها دست به سرقت میلیاردی می زدند.

سرهنگ کارآگاه "قاسم دستخال" رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران گفت: ۲۰ فروردین ماه مرد مسنی به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران مراجعه و اظهار کرد، مدتی است که خانمی را از طریق فضای مجازی برای پرستاری و نظافت منزلم استخدام کردم. روز گذشته پس از حضور در منزلم یک استکان چای به من تعارف و من هم غافل از اینکه وی در داخل آن داروی بیهوشی ریخته است، نوشیدم. پس از به هوش آمدن متوجه شدم کارت عابر بانکم به مبلغ ۶ میلیارد ریال به همراه تعدادی از اموال با ارزش منزلم سرقت شده است.

سرقت به شیوه بیهوشی

وی عنوان کرد: در بررسی های پلیسی مشخص شد که متهم با همکاری راننده یک خودروی ۲۰۶ پس از بی هوش کردن مال باخته ، سرقت را انجام داده است و از محل متواری شده اند.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: با شناسایی مالک خودرو و مخفیگاه وی در محله نواب، پس از هماهنگی های قضائی هر ۲ متهم در مخفیگاهشان دستگیر  شدند که یکی از آنها نقش نگهبان را در بیرون محل سرقت برعهده داشته است و در بازرسی از مخفیگاه آنان تعدادی اموال سرقتی کشف شد.

وی ادامه داد: متهمان در تحقیقات اولیه به ۵ فقره سرقت به همین شیوه معترف و اظهار داشتند، پس از جلب اعتماد مال باختگان و به دست آوردن رمز کارت عابر بانکشان سرقت ها را انجام کرده اند و با همکاری همدست دیگر شان که خانم میان سالی است طلا و سکه خریده اند.

این مقام انتظامی اظهار کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی این خانم نیز در حوالی سید خندان دستگیر و کارشناسان ارزش ریالی اموال سرقتی را بیش از ۱۵ میلیارد ریال اعلام کرده اند.

سرهنگ دستخال در پایان گفت: متهمان با قرار صادره روانه زندان شدند و کشف جرئیات پرونده و جرائم احتمالی این سارقان در دستور کار کارآگاهان قرار دارد.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 669824

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =