عاملان تیراندازی در بومهن دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس از دستگیری عاملان تیراندازی طی یک عملیات هدفمند پلیسی خبر داد.

بهزاد عبدیان در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز اظهار کرد: در پی وقوع یک مورد تیراندازی در شب گذشته در یکی از خیابان های شهر بومهن بلافاصله ، تیمی ویژه از ماموران به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: پس از حضور ماموران مشخص شد یکدستگاه خودرو پرایدبا چند نفر سرنشین با سلاح کلت کمری اقدام به تیراندازی کرده و از محل متواری شدند؛ با پیگیری های بعمل آمده، در مرحله اول هویت متهمان شناسایی در کمتر از دوساعت محل اختفای آنان نیز مشخص شد.

عبدیان ادامه داد: پس از هماهنگی با مرجع قضائی، 6 نفر از متهمان در عملیاتی ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر وتعداد 10 قبضه قمه کشف و ضبط گردید.

وی با بیان اینکه متهمان دستگیر شده دارای سابقه شرارت می باشند، تاکید کرد: متهمان در تحقیقات اولیه پلیس به بزه ارتکابی اعتراف و انگیزه خود از این اقدام هنجارشکنانه برهم زدن نظم وآرامش واختلافات قبلی با شاکی عنوان کردند.

فرمانده انتظامی پردیس با اعلام این‌که متهمان این پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: پلیس قاطعانه و با اقتدار با مخلان نظم و امنیت عمومی برخورد می کند و هرگز اجازه نخواهد داد، افرادی قانون گریز امنیت عمومی و آرامش جامعه را به مخاطره بیاندازند.

انتهای پیام/*

کد خبر 669989

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =