مرگ مشکوک جوان پلدختری / مادر حجت : توان مالی هم برای گرفتن وکیل ندارم

جوان پلدختری در بیمارستان به کام مرگ فرو رفت و مادر این پسر خواستار رسیدگی دوباره پرونده مرگ پسرش شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مادر داغدیده جوان پلدختری که بیستم فروردین ماه امسال در حادثه ای در کوه‌های اطراف این شهرستان درگذشت،گفت:  توان مالی هم برای گرفتن وکیل ندارم. از مراجع قضایی کشور عاجزانه تقاضا دارم به پرونده پسرم رسیدگی کنند.

نازاره تقی‌پوریان مادر «حجت الله شفیعی» درباره جزئیات بیشتر این حادثه که 16 فروردین ماه امسال اتفاق افتاد گفت: روز حادثه پسرم به همراه سه جوان دیگر برای تفریح به کوه رفته بود که دچار این حادثه شده و پس از چند بستری در بیمارستان فوت کرد.

وی ادامه داد: پسرم دو- سه ماه قبل مرگش با پسر جوانی دعوا کرده بود که وی از ناحیه سر پسرم را مصدوم و روانه بیمارستان کرد. حجت از طریق مراجع قانونی از او شکایت کرد که با پادرمیانی یکی از دوستان بعد از چند ماه رضایت دادیم. فردای همان روز آن فرد به همراه 2 دوست دیگرش پسرم را برای تفریح به یکی از کوهستان های اطراف شهر دعوت کردند و حجت را به کوهستان بردند.

تقی پوریان اضافه کرد: ساعت 10 شب که خبری از آمدن پسرم نشد. دلم شور زد. به نوه‌ام که خانه مان بود گفتم به دایی‌اش زنگ بزند، زنگ زدیم اما با تعجب یکی از پسرانی که همراه پسرم بود جواب داد و گفت حجت از کوه سقوط کرده و زخمی شده و الان بیمارستان هستیم. وقتی خودمان را به بیمارستان رساندیم پسرم ضربه مغزی شده و به کما رفته بود.

ماجرای مرگ جوان پلدختری

مادر حجت در ادامه گفت : پسرم از ناحیه گوش، بینی و دهان خونریزی کرده بود. جالب اینکه هیچکدام از افرادی که همراه پسرم برای تفریح به کوه رفته بودند همراهش به بیمارستان نرفتند. تنها یکی از آنها که حجت را با موتورش به بیمارستان رسانده بود همراهش بود که کمی بعد از حادثه به خانه‌مان آمد و کارت عابر بانک او را به من داد و سریع رفت.

وی عنوان کرد: پس از چند روز پسرم را به بیمارستان عشایر خرم آباد اعزام کردند که به رغم تلاش کادر درمان پس از 4 روز در بیستم فروردین فوت کرد و بیست و دوم برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

تقی پوریان ادامه داد: از اینها گذشته هیچ کدام از 3 جوانی که به همراه پسرم در آن روز حادثه در کوه بودند در مراسم ختم او شرکت نکردند. چند روز پس از مرگ پسرم به دادگستری شهرستان پلدختر برای ابهام در مرگ حجت الله شکایت کردم که آیا پسرم بر اثر سقوط از ارتفاع فوت کرده یا به شکل دیگری جان باخته است.

وی افزود: توان مالی هم برای گرفتن وکیل ندارم. از مراجع قضایی کشور عاجزانه به عنوان یک مادر داغ دیده تقاضا دارم دوباره به این پرونده رسیدگی کنند تا علت دقیق مرگ او مشخص شود.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 670123

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =