مدافع استقلالی چشم‌انتظار اولین بازی ملی خود !

هدف اصلی اسکوچیچ از دعوت غلامی مدافع جوان تیم فوتبال استقلال، دست باز برای انتخاب بازیکن در خط دفاعی، به ویژه در جناح چپ با توجه به مصدومیت وحید امیری بود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، عارف غلامی در کنار میلاد سرلک، آخرین مسافرانی بودند که به اردوی تیم ملی در منامه اضافه شدند، آن‌هم پس از مصدومیتی که برای وحید امیری و کمال کامیابی‌نیا شکل گرفت؛ هدف اصلی اسکوچیچ از دعوت غلامی مدافع جوان تیم فوتبال استقلال، دست باز برای انتخاب بازیکن در خط دفاعی، به ویژه در جناح چپ با توجه به مصدومیت وحید امیری بود.

مدافع استقلالی چشم‌انتظار اولین بازی ملی خود !

عارف غلامی که توانایی بازی در پست دفاع میانی و دفاع راست و هم‌چنین دفاع چپ را دارد، در کارنامه خود سابقه کاپیتانی تیم ملی امید را هم به ثبت رسانده اما هنوز فرصت بازی در تیم ملی بزرگسالان را به دست نیاورده و برای اولین‌بار است که در اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران حضور دارد.

او در آخرین تمرین تاکتیکی پیش از مصاف با تیم ملی عراق، حضور پررنگی داشت و در فوتبال درون تیمی که با نظر اسکوچیچ برگزار شد، وظایف دفاعی محوله از سوی کادرفنی را انجام می‌داد تا آمادگی خود را برای قرار گیری احتمالی در ترکیب تیم ملی به اعضای کادرفنی از جمله دراگان اسکوچیچ نشان بدهد.

مدافع استقلالی چشم‌انتظار اولین بازی ملی خود !

با حضور بازیکنانی چون مرتضی پورعلی گنجی، مجید حسینی، حسین کنعانی‌زادگان و شجاع خلیل زاده که اسکوچیچ از آن‌ها در سه مسابقه قبلی به تناوب استفاده کرده، شانس حضور عارف غلامی در ترکیب اصلی تیم ملی ضعیف است اما هدف کادرفنی داشتن ذخیره‌ای مطمئن در صورت اتفاقی غیرمترقبه در جدال با تیم ملی عراق است و باید دید چه سرنوشتی در انتظار مدافع جوان استقلال در اردوی تیم ملی خواهد بود.

مدافع استقلالی چشم‌انتظار اولین بازی ملی خود !

منبع:ورزش سه

انتهای پیام/

کد خبر 670165

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =