6 هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در برگزاری انتخابات ورامین

فرماندار شهرستان ورامین گفت: در جریان برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، 6 هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم، در برگزاری این رویداد مهم سیاسی با ستاد انتخابت ورامین همکاری می‌کنند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حسین کاغذلو روز یکشنبه در جلسه ستاد انتخابات که در محل فرمانداری فرمانداری ورامین برگزار شد اظهار داشت: در جریان برگزاری انتخابات 28 خرداد، بیش از 6 هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم اعم از عوامل ستادی انتخابات، هیأت  اجرایی، هیأت نظارت، هیأت بازرسی، عوامل اجرایی شعب اخذ رأی، کاربران، نمایندگان فرماندار، بازرسین، اعضاء هیأت نظارت،ناظران بهداشت،  نیروی انتظامی، سپاه پاسداران و بسیج، نیروهای پشتیبانی و حمل و نقل فعالیت می‌کنند.
وی اظهار داشت: در فاصله چند روز مانده به برگزاری انتخابات 28 خرداد، تمامی زیرساخت‌ها برای برگزاری انتخابات باشکوه فراهم شده و کلیه امکانات و نیروهای اجرایی مورد نیاز در شعب اخذ رأی تأمین و جانمایی شده‌اند.
وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به منظور مراقبت از سلامتی عوامل اجرایی و مردم گفت: تمامی مراحل ثبت نام از داوطلبین همکاری با ستاد انتخابات به صورت غیرحضوری انجام شد و متقاضیان مشخصات و مدارک خود را در فضای مجازی بارگذاری کرده و در اختیار ستاد انتخابات قرار دادند.
کاغذلو تصریح کرد: با توجه به لزوم پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در اجتماعات، دوره‌های آموزشی کاربران با استفاد از سامانه هوشمند آموزش و یادگیری (Lms) برگزار شده و طی آن کاربردان در ارتباط دوسویه با مدرسین، اطلاعات لازم در خصوص قانون انتخابات و نحوه برگزاری این رویداد مهم را فرا می‌گیرند.
وی با تأکید بر لزوم توجه به قانون از سوی تمامی دست‌اندرکاران برگزاری و نامزدهای انتخابات گفت: قانون مربوط به نحوه تبلیغات انتخابات علاوه بر فضای مجازی، به صورت جزوه در اختیار داوطلبین قرار گرفته تا از بروز برخی از تخلفات انتخاباتی پیشگیری شود.

انتهای پیام/*

کد خبر 670218

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =