سارقی با 30 فقره دزدی از مغازه های ایلام بازداشت شد / جزئیات

فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق مغازه های شهروندان ایلامی با ۳۰ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سردار «دلاور القاصی‌مهر» در تشریح این خبر، اظهار کرد : در پی وقوع چند فقره سرقت مغازه در شهر ایلام که همگی با استفاده از کلید و بدون تخریب صورت گرفته بود رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان با به کارگیری منابع ، بازبینی دوربین‌های مدار بسته ، اقدامات فنی و پلیسی و بررسی کلیه صحنه‌های سرقت موفق به پیدا کردن رد پای یک سارق حرفه ای در این زمینه شدند.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه متهم به یکی از استان های شمالی کشور فرار کرده و در آنجا دستگیر شده بود ، ادامه داد: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به این استان شمالی عزیمت و این متهم را به پلیس آگاهی ایلام دلالت دادند.

القاصی‌مهر گفت: متهم در تحقیقات تخصصی پلیس به ۳۰ فقره سرقت مغازه اعتراف و در بازرسی از منزلش مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف و تحویل مالباختگان شد.

وی با اشاره به اینکه متهم در جهت مطالبه به حق مالباختگان تحویل مرجع قضائی و از آنجا روانه زندان شده ، از شهروندان خواست ضمن استفاده از وسایل الکترونیکی ضد سرقت ، دوربین های مدار بسته و قفل های مطمئن، در صورت مشاهده افراد مشکوک در محل کار یا سکونت، موضوع را سریعا به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 670255

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =