کد خبر 670690
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۶
آمارهایی عجیب از حضور اسکوچیچ در تیم ملی ایران

دراگان اسکوچیچ در کنار فرانک اوفارل تنها مربیان تاریخ تیم ملی هستند که در ۷ بازی روی نیمکت تیم ملی ۷ پیروزی کسب کردند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، دراگان اسکوچیچ با کسب هفتمین پیروزی پیاپی روی نیمکت تیم ملی ایران رکوردشکن شد و در کنار فرانک اوفارل تنها مربیان تاریخ تیم ملی هستند که در ۷ بازی روی نیمکت تیم ملی ۷ پیروزی کسب کردند. در ادامه آمار هایی جالب از ۷ بازی تیم ملی با هدایت اسکوچیچ را مرور کنیم.

یک حریف اروپایی

او در این ۷ دیدار ۶ مصاف با تیم های آسیایی داشته و تنها یک حریف از اروپا مقابل این تیم قرار گرفته است. شاگردان اسکوچیچ موفق به شکست ۲ بر صفر بوسنی به عنوام تنها حریف اروپایی در یک بازی دوستانه شدند.

بدون بازی در ورزشگاه آزادی

هیچ کدام از ۷ دیدار ایران در ورزشگاه آزادی برگزار نشده است و تمامی بازی های تحت هدایت اسکوچیچ خارج از ایران بوده است.

گل خورده از هنگ کنگ

تصور اینکه دروازه ما مقابل هنگ کنگ باز شود وجود نداشت اما ما گرچه مقابل تیم هایی چون روسیه، بحرین، بوسنی و عراق گل نخوردیم اما دروازه مان مقابل هنگ کنگ باز شد.

۲۴ گل زده و ۲ گل خورده

آمار گل زده و گل خورده ایران رویایی است.در این ۷ بازی ۲۴ بار موفق به گلزنی شدیم و تنها ۲بار دروازه ما باز شده است. یک گل از ازبکستان خوردیم و یک گل از هنگ کنگ.

عراق تنها تیمی که یک گل خورد

اگر مهدی قائدی دروازه خالی عراق را در ثانیه پایانی باز می کرد عراق هم به جمع تیم هایی می پیوست که بیش از یک گل از ایران خوردند اما این اتفاق نیفتاد. سایر ۶ تیم دیگر بیش از یک گل مقابل ایران پذیرفتند و تنها عراق با یک گل خورده بازی را ترک کرد.

۷ حریف متفاوت

هیچ کدام از تیم هایی که اسکوچیچ با تیم ایران مقابل آنها قرار گرفته تکراری نیستند و ۷ حریف متفاوت پیش روی تیم او قرار گرفت.

منبع : خبر ورزشی
انتهای پیام/
کد خبر 670690

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =