نجات دو کودک از مرگ حتمی در آتش سوزی / شهروندان فرشته نجات شدند + فیلم

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است صحنه حیرت انگیز تلاش شهروندان انسان دوست برای نجات جان دو کودک در معرض خطر را به تصویر می‌کشد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، پس از آنکه این دو کودک در حادثه آتش سوزی در طبقه سوم یک ساختمان گرفتار شدند تعدادی از شاهدان عینی با بالارفتن از لوله فاضلاب برای نجات جان آن‌ها وارد عمل شدند. این مردان خوش قلب پس از رساندن خود به محل آتش سوزی و ایجاد یک زنجیره انسانی موفق به نجات جان هر دو کودک شدند.

ویدئویی که توسط یکی از همسایگان و با تلفن همراه تهیه شده اقدام قهرمانانه این افراد را نشان می‌دهد. در این ویدئو در حالی که دود غلیظی از داخل ساختمان بیرون می‌آید مشاهده می‌شود آن‌ها با بالارفتن از لوله فاضلاب خود را به کودکان می‌رسانند. این ویدئو نشان می‌دهد آن‌ها با کمک یکدیگر این کودکان را از طبقه سوم ساختمان به پایین منتقل می‌کنند.

نجات دو کودک از مرگ در آتش سوزی

بنا به گزارش رسانه‌های محلی روسیه این حادثه آتش سوزی در شهر «کوستروما» رخ داد. بنا به این گزارش دقایقی بعد تیم نجات و آتشنشانان محلی در محل حادثه حاضر و اقدام به خاموش کردن آتش کردند. هنوز علت دقیق این آتش سوزی اعلام نشده است. همچنین مشخص نیست آیا در لحظه وقوع آتش سوزی والدین این دو کودک در خانه حضور داشتند.

انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی با بازخورد مثبت کاربران همراه بود و بسیاری اقدام متهورانه و قهرمانانه این مردان جوان را مورد تمجید قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «این عملی است که مردان بزرگ انجام می‌دهند. این مردان، به راستی قهرمان هستند. اگرچه این کودکان ترسیده بودند، اما اقدام شجاعانه این مردان مانع شد تا آن‌ها زنده زنده در آتش بسوزند.»

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 670742

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =