کد خبر 670784
۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۰
دردسر جدید برای استقلال

فردی که در زمان مدیریت احمد سعادتمند، به باشگاه استقلال پول قرض داده بود به دلیل عدم پرداخت مطالباتش حکم اموال این باشگاه را گرفته است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مدیریت باشگاه استقلال که این روزها به دلیل مشکلات مالی و عدم پرداخت مطالبات بازیکنان با چالشی جدی مواجه شده، با دردسر جدیدی روبه‌رو شده است. ماجرا از این قرار است که احمد سعادتمند در زمان مدیریتش در استقلال، مبلغ 580 هزار درهم از شخصی قرض  می‌گیرد و متعهد می‌شود این پول را بازگرداند. مدیرعامل وقت استقلال متعهد می‌شود به ازای هر روز دیرکرد برای بازگرداندن پول، باشگاه استقلال هزار درهم به عنوان سود باید به فرد مذکور پس دهد.

این توافق نامه توسط سعادتمند و یکی از اعضای هیئت مدیره امضا شد و تا امروز باشگاه استقلال نتوانسته این پول را پس بدهد. به همین دلیل، فردی که به باشگاه استقلال پول قرض داده، خواهان دریافت بیش از 9 میلیارد تومان شده و حکم توقیف اموال باشگاه استقلال را هم گرفته است. 

این اتفاق در حالی افتاده که قراردادهای نجومی زمان سعادتمند دردسرهای زیادی را برای پرداخت مطالبات برخی از بازیکنان ایجاد کرده، به طوری که این باشگاه برای پرداختی‌ها دچار مشکل اساسی شده است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

کد خبر 670784

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =