خواستگار سابق دختر مرودشتی مزاحم از آب درآمد / بی آبرویش کرد !

مرد پلید که عکس های خصوصی دختر مرودشتی را در شهر پخش کرده بود دستگیر شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مرد مرودشتی که آبروی دختر جوان را برده بود بازداشت شد و به انتشار عکس های خصوصی این دختر جوان اعتراف کرد.

فردی که پس از شنیدن جواب رد به خواستگاری از فرد مورد علاقه اش اقدام به انتشار تصاویر شخصی وی در شبکه های اجتماعی کرده بود، توسط پلیس فتا شهرستان "مرودشت" شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت در این خصوص اظهار داشت: در پی مراجعه خانمی به پلیس فتا مبنی بر این که فردی ناشناس از طریق یکی از شبکه های اجتماعی اقدام به انتشار عکس های خصوصی وی می کند، موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

عکس های خصوصی دختر مرودشتی در شهر پخش شد

 سرهنگ "فرشید زینلی" افزود: کارشناسان پلیس فتا با انجام تحقیقات میدانی و بررسی های همه جانبه موفق شدند متهم را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند .

فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت خاطر نشان کرد: متهم که خواستگار سابق شاکیه بود، در بازجویی های به عمل آمده اظهار داشت: به دلیل گرفتن انتقام از جواب رد به خواستگاریش از طرف شاکیه اقدام به انتشار تصاویر شخصی وی در شبکه های اجتماعی کرده است .

سرهنگ زینلی در این خصوص هشدار داد : کاربران باید آگاه باشند که فضای مجازی آلبوم شخصی آن ها نیست و والدین نیز باید نظارت کافی را در این خصوص بر فرزندان خود داشته باشند.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 670974

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =