من به سهم خودم از بابت همه کمبودها شرمنده مردم هستم

وزیر امور خارجه گفت:حق تعین سرنوشت از مهم ترین حقوقی است که مردم ما با انقلاب به دست آوردند و جمهوریت نظام یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب است و ضرورت دارد اگر هم ناراحتی داریم و مشکل و کمبودی هست در تعین سرنوشت خود مشارکت کنیم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه نیز که در شعبه اخذ رأی آنتالیا ترکیه رای خود را به صندوق آراء ریخت در اظهار نظری گفت: من به سهم خودم از بابت همه کمبودها شرمنده مردم هستم و عذرخواهی می‌کنم.
وی همچینین افزود: مردم ما همیشه اشتباه پیش‌گویان سیاسی را ثابت کرده‌اند و حق تعین سرنوشت از مهم ترین حقوقی است که مردم ما با انقلاب به دست آوردند و جمهوریت نظام یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب است و ضرورت دارد اگر هم ناراحتی داریم و مشکل و کمبودی هست در تعین سرنوشت خود مشارکت کنیم.

وزیر امور خارجه عنوان کرد: صندوق رأی بهترین جا برای تعین مسیر کشور و سرنوشت است و امیدوارم این کار با علاقه توسط همه هموطنانمان انجام شود.

وی بیان کرد: در وزارت خارجه تمام تلاشمان را کرده‌ایم تا در همه کشورها شعبه اخذ رای داشته باشیم و مشارکت فعال این حق مردم ایران را اعمال کنیم اما در کانادا به رغم تلاش ما به دلیل مقابله دولت این کشور این امکان فراهم نشد که باید دولت کانادا به ایرانیان مقیم کانادا پاسخگو باشد که چرا اجازه نداد مردم ایران از حق رأی خود استفاده کنند.

انتهای پیام/*
 

کد خبر 671000

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =