مرد 79 ساله دو روز پس از مراسم خاکسپاری زنده شد + عکس

در اتفاقی عجیب، یک پیرمرد ۷۹ ساله پس از اعلام مرگش در بیمارستانی در این کشور زنده پیدا شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مردی پس از مرگ در روسیه زنده شد و همه را شگفت زده کرد! زنده شدن او جنجال رسانه ای به پا کرد!

«گرگوری واسیلیِف»، به دلیل ضعف جسمانی و همچنین اختلال در گفتاری در تاریخ ۱۲ می‌در یک بیمارستان محلی در مسکو بستری شده بود. این مرد سالخورده دچار سکته مغزی شده بود. پنج روز بعد از طرف بیمارستان به خانواده واسیلیف اطلاع داه شد که بیمار آن‌ها درگذشته است.

«واروارا کورچاشکینا»، نوه دختری واسیلیف با انتشار پستی در صفحه فیسبوک خود در این باره نوشت: «وقتی مادر، پدر و برادرم جسد را دیدند همگی آن‌ها گفتند که این جنازه پدربزرگم نیست. با این حال پاتولوژیست وقت بیمارستان مدارک پزشکی مربوط به مرگ پدربزرگم را به ما نشان داد و مدعی شد که وضعیت جسمی و بدنی بیمار پس از وقوع سکته و مرگ و همچنین بعد از انجام کالبدشکافی دچار تغییرات زیادی می‌شود.»

برگزاری مراسم خاکسپاری برای بیمار زنده

بنا به گفته کورچاشکینا در حالی که هنوز خانواده واسیلیف مرگ او را باور نکرده بودند و به سختی متقاعد شده بودند که جنازه مربوط به پدربزرگش است مراسم خاکسپاری را برگزار کردند. اما تنها ۲ روز بعد از بیمارستان با خانواده واسیلیف تماس گرفتند و اعلام کردند که آن‌ها اشتباها جنازه فرد دیگری را به جای واسلیف دفن کرده اند.

کورچاشکینا در ادامه این پست خود در فیسبوک نوشت: «واقعا اگر فردی را که ما جنازه اش را دفن کردیم بستگانی نداشت چطور می‌توانستیم متوجه شویم که جنازه اشتباهی را دفن کرده ایم و پدربزرگ ما هنوز زنده است. وقتی این مرد از دنیا رفت، در واقع روی تختی که پدربزرگ من بستری بود مُرد. این یک اشتباه انسانی، قصور پزشکی و نقص در سیستم درمانی کشور است.»

مرد 79 ساله دو روز پس از مراسم خاکسپاری زنده شد

ظاهرا تخت واسلیف با یک بیمار دیگر توسط پرستار وقت بیمارستان عوض شده بود و او فراموش کرده بود که این مورد را به مسئولان بیمارستان گزارش دهد.

گفتنی است؛ در حالی قرار است واسیلیف از بیمارستان به یک مرکز توانبخشی منتقل شود که مدارک و اسناد وی پیشتر به عنوان یک فرد متوفی ثبت شده است. خانواده واسیلیف از مقامات بیمارستان خواسته اند تا حقوق وی را احیاء کنند.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 671012

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =