تمام وعده‌هایم را عملی می‌کنم / اگر رای نیاورم، همچنان سرباز وطنم

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در صورتی که با آراء مردمی به‌عنوان رئیس جمهور انتخاب شوم، به همه حرف‌ها و وعده‌هایم و چه بسا بیشتر از آن‌ها عمل می‌کنیم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، محسن رضایی ظهر امروز پس از آن‌که رای خود را در حوزه اخذ رای مستقر در حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه‌السلام به صندوق انداخت، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از همه کسانی که پای صندوق‌های رای آمده‎اند، تشکر کرده و به آن‌هایی که با صندوق‌ها قهر کرده‌اند می‌گویم شما حق دارید، اما مسوولیت ما در شرایط کنونی بسیار مهم است.

وی گفت: اگر با آراء مردمی روی کار بیایم قول می‌دهم اقتصاد و معیشت را حل کنم، به شایعات توجه نکنید همچنان محکم در صحنه هستم و تحولات بزرگی از امسال در اداره کشور شروع می‌شود.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: حضور مردم در انتخابات موجب تقویت اقتدار و امنیت ایران اسلامی شده و نقش بسیار موثری در ساختن کشورمان دارد.

رضایی افزود: به‌عنوان سرباز وطن دست تک‌تک شما را می‌بوسم و قول بنده اگر رئیس جمهور شوم، قول سربازی از جنس شهید سلیمانی و باکری‌ها است، قول من به ملت بزرگوار این است که به همه شعارها و حرف‌هایم و بلکه بیشتر از آن مو به مو عمل می‌کنم.

وی با تاکید بر این‌که معتقدم اقتصاد را باید از خانه شروع کرد و به تولید ثروت رساند، گفت: پرداخت یارانه 450 هزار تومانی، حقوق زنان خانه‌دار، تامین مسکن از طریق زمین ارزان از سوی دولت و در قالب وام‌هایی با اقساط بلندمدت و رونق بخشیدن به کسب و کارهای خانگی از مهمترین برنامه‌های کاری‌ام است.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سئوال خبرنگاران ادامه داد: اگر رای نیاورم به تصمیم مردم احترام گذاشته و دست آن‌ها را بوسیده و به عنوان سرباز وطن تا آخرین قطره خون از ملت و نظام دفاع خواهم کرد.

رضایی تصریح کرد: در صورتیکه مردم به بنده اعتماد کنند، از توانایی همه نخبگان کشور اعم از اصولگرا، اصلاح‌طلب، شیعه، سنی، اقوام ایرانی و اقلیت‌های دینی برای بسیج عمومی برای کشور استفاده می‌کنم.

وی اظهار کرد: در مقابل از همه کسانی که در ایجاد وضعیت کنونی کشور سهیم بوده و عامل اصلی وضعیت فعلی هستند، استفاده نمی‌کنم.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سئوال خبرنگار تهران نیوز مبنی بر تامین منابع اعتباری یارانه 450 هزار تومانی از محل افزایش قیمت بنزین، گفت: این یک دروغ بزرگ است که از سوی برخی رقبا ایجاد شده، نرخ بنزین و گازوئیل در دولت بنده تغییری نمی‌کند و منابع پرداخت یارانه‌ها و حقوق زنان خانه‌دار از جایی غیر از فرآورده‌های نفتی تامین می‌شود.

رضایی همچنان وعده داد در صورت روی کار آمدن قیمت ارز را تثبیت کرده و اجازه افزایش لجام گسیخته آن را نخواهد داد.

وی در پاسخ به سئوالی در خصوص مذاکرات برجامی، تاکید کرد: مسئله برجام باید به سرعت حل شود، بنابراین از آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها خواهیم خواست در اسرع وقت به تعهدات خود برگردند، تا با تعامل بهتری در روابط بین‌الملل با کشورها ارتباط داشته باشیم.

انتهای پیام/*

کد خبر 671023

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =