آیت‌الله صدیقی:

ریاست جمهوری نه امانتداری که مسوولیتی تاریخی است

رئیس‌جمهور برای دردهای مردم درمان داشته باشد
کد خبر 671037
۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۷
ریاست جمهوری نه امانتداری که مسوولیتی تاریخی است

امام جمعه موقت تهران گفت: ریاست جمهوری نه یک امانتداری 4 ساله که مسوولیتی تاریخی است.

آیت‌الله کاظم صدیقی در حاشیه حضور در شعبه اخذ رای مستقر در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم (ع) در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز، اظهار کرد: حضور مومنانه، با اعتقاد و دشمن‌شکن مردم در انتخابات امروز در حقیقت ندای لبیک به رهبر فرزان انقلاب و خشنودکننده ارواح طیبه شهدا و امام زمان (عج) است.

وی عنوان کرد: در پایان امروز و پس از حضور مردم در پای صندوق‌های رای خواهیم دید که آحاد مردم چه عظمت، شکوه و جلالی را رقم زده‌اند.

امام جمعه موقت تهران خطاب به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، شورای شهر و روستا، میان‌دوره‌ای مجلس و خبرگان تاکید کرد: افرادی که در این عرصه اعلام آمادگی کرده‌اند، باید بدانند این یک مسوولیت تاریخی است.

آیت‌الله صدیقی تصریح کرد: روی کار آمدن به عنوان رئیس جمهور به معنای یک مسوولیت و امانتداری 4 ساله نیست، بلکه رسالتی تاریخی دارد چرا که 80 میلیون ایرانی و یک میلیارد مسلمان دنیا به آن چشم دوخته‌اند.

وی افزود: همگان منتظرند ببینند رئیس جمهوری که با اعتماد مردمی و شکوه و حماسه آنان روی می‌آید، برای تاریخ و نسل‌های آینده‌ساز و نسبت به خسارت‌های گذشته و اقدامات سازنده برای جبران آن‌ها چه برنامه‌ای دارد.

امام جمعه موقت تهران در بیان مهمترین ویژگی‌های یک رئیس جمهور گفت: فردی که به آراء مردمی روی کار می‌آید باید ساده‌زیست بوده و با شناسایی خلاها و آسیب‌ها، درمان واقعی برای دردهای مردم داشته باشد.

آیت‌الله صدیقی تصریح کرد: رئیس جمهور آینده کشور باید راحتی را بر خود حرام کند، تا مردم در آسایش باشند.

انتهای پیام/*

کد خبر 671037

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =