کد خبر 671149
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۷
تمدید زمان انتخابات تا 2 بامداد

در حالی رای‌گیری در ساعات پایانی خود است که به دلیل حضور مردم در شعب اخذ رای، زمان انتخابات تا ساعت 2 بامداد شنبه 29 خرداد ماه تمدید شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، با توجه به استقبال و حضور مردم در پای صندوق‌های رای زمان برگزاری انتخابات بر اساس اطلاعیه وزارت کشور تا ساعت 2 بامداد امروز شنبه 29 خرداد ماه تمدید شد.

صفوف فشرده رای‌دهندگان در واپسین ساعات رای‌گیری همچنان موجب شلوغی و ازدحام جمعیت را در برخی از شعب اخذ رای شده و با توجه به حضور مردم وزارت کشور در اطلاعیه‌ای زمان رای‌گیری را تا ساعت 2 بامداد تمدید کرد.

با توجه به حضور اقشار مردم در شعب اخذ رای این احتمال وجود دارد که زمان رای‌گیری بار دیگر تمدید شده و تا ساعت ابتدایی صبح ادامه یابد.

لازم به ذکر است، با نزدیک شدن به ساعات پایانی اخذ رای و با وجود حضور و ازدحام جمعیت، کمبود برگه‌های تعرفه در برخی شعب اخذ رای موجب سردرگمی و نارضایتی مردم شده است.

در حالی بسیاری از مردم پس از غروب آفتاب و با خنک شدن هوا به همراه خانواده‌های خود در شعب اخذ رای حاضر شده‌ بودند تا آراء خود را به صندوق بیندازند، کمبود برگه‌های تعرفه در برخی از شعبه‌ها موجب معطلی مردم شده و آنان را از این وضعیت ناراضی کرده است.

به گزارش خبرنگار تهران نیوز، با وجود فضاسازی مسموم معاندان و مخالفان نظام با هدف به حداقل رساندن مشارکت مردمی در انتخابات 28 خرداد ماه 1400، اما بسیاری از شعب اخذ رای از ساعات اولیه صبح و حتی پیش از آغاز زمان رای‌گیری پذیرای حضور اقشار مردمی بودند که برای ادای تکلیف شرعی و شهروندی خود پای صندوق‌های رای آمده بودند.

انتهای پیام/*

کد خبر 671149

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =