جنگ دیدنی و تعیین کننده ی هافبک ها درسوپر جام ایران

  پرسپولیس تمام سوپر جام های سالهای اخیر را برده و حالا می خواهد با غلبه بر تراکتور بار دیگر این جام را فتح کند و در واقع اولین جام سال 1400 را به هوادارانش هدیه بدهد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،  پرسپولیس تمام سوپر جام های سالهای اخیر را برده و حالا می خواهد با غلبه بر تراکتور بار دیگر این جام را فتح کند و در واقع اولین جام سال 1400 را به هوادارانش هدیه بدهد. پرسپولیسی ها که بیشترین سهمیه را در تیم ملی داشتند ، برای کسب این افتخار انگیزه های زیادی دارند و می خواهند تراکتور را که در فینال جام حذفی از سد استقلال گذشته بود با شکست بدرقه کنند. یحیی هم که پارسال جام حذفی را از دست داد اما لیگ برتر را فتح کرد ، برای این بازی و این جام انگیزه های زیادی دارد . البته مشکل مشترک دو تیم این است که مسابقات داخلی مدتی تعطیل بوده و شور و هیجان چندانی برای این مسابقه وجود ندارد. باید گفت مسئولان سازمان لیگ بدسلیقگی را در این ماجرای سوپر جام معنا کردند تا پرسپولیس و تراکتور در بدترین روزها به مصاف یکدیگر بروند.

در این دیدار تراکتور و رسول خطیبی هم انگیزه های زیادی دارند . حتما می دانید که خطیبی با آلومینیوم اراک پرسپولیس را برده بود و حالا می خواهد با تکرار آن پیروزی یک جام مهم را به هواداران تراکتور هدیه کند .جامی که برای آنها اهمیت زیادی دارد به خصوص اگر بدانیم تراکتور از جام حذفی حذف شده و در لیگ برتر هم شانس زیادی ندارد و حتی برای کسب سهمیه آسیا هم کارش خیلی سخت است.

در سوپر جام ایران جنگ هافبک ها دیدنی و تعیین کننده است .امثال نورالهی و عالیشاه سابقه بازی در تراکتور را دارند و در آن سو خانزده و عباس زاده هم پرسپولیسی بودند و حالا باید مقابل تیم سابق خود بازی کنند. جنگ از راه دور حامد لک و محمد رضا اخباری هم در این دیدار دیدنی است و البته حامد لک نیز سابقه حضور در تراکتور را دارد.این احتمال وجود دارد که حتی بازی به ضربات پنالتی کشیده شود که در آن صورت کار لک و اخباری مهمتر هم می شود.

منبع:خبرورزشی
انتهای پیام/
کد خبر 671335

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =