مادر گریان از اقدامات کثیف دخترانش پرده برداشت / پارتی می روند و هر روز با یک نفر می چرخند !

رفتارهای بی شرمانه 2 خواهر، مادر گریانش را به پاسگاه پلیس کشاند تا زندگی برباد رفته اش را سروسامانی بدهد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، زنی43 ساله وخانه دار به علت مشکلات خانوادگی به مرکز مشاوره پلیس مراجعه کرد و گفت: همسرم اعتیاد به تریاک و حشیش دارد، از سال اول ازدواج متوجه موضوع شدم اما چون به اصرار خودم و با مخالفت خانواده با او ازدواج کرده بودم زندگی ام را ادامه دادم.

وی افزود: دو دختر 20 و 22 ساله دارم، همسرم از همان ابتدا مردی پرخاشگر، سخت گیر، بدبین و بی مسئولیت بود تا اینکه با بزرگتر شدن دخترها، روزها تا شب در سالن پذیرایی خواب بود و هیچ کس جرأت نداشت صدایی و حرکتی بکند و شب ها تا صبح بیدارمی ماند و فیلم تماشا می کرد و با صدای بلند به شخصیت های تلویزیون ناسزاگویی می کرد یا وقتی دخترانم با دوستانشان ملاقات داشتند حتی بساط مصرف موادش راجمع نمی کرد و ... خرجی هم که درست نمی داد.

 مادر گریان ادامه داد: دخترانم که شغل آرایشگری داشتند به بهانه جدا کردن محل کار از زندگی با کمک یکی از دوستانشان یک خانه تهیه و ما به آنجا رفتیم.

بعدها به مرور زمان آنها با افراد ناباب معاشرت کردند و به اصطلاح خودشان مردهای پول دار را تیغ می زنند، پارتی می روند، هر روز با یک نفر می چرخند و اکثر شبها تا صبح موبایل به دست بیدارند و تازه 6صبح تا 5 بعدازظهر می خوابند بعد هم آرایش می کنند و بیرون می روند.

بسیار رفتارهای زشت و ناپسند دارند و دیگر نمی توانم آنها را کنترل کنم و اکثر اوقات با هم زد و خورد داریم حتی هنوز بدنم کبود است با همین روش دخترها مخارج پدرشان را هم تامین می کنند.

اگر هم تریاک یا حشیش او دیر شود به شدت پرخاشگری و شیشه یا سایر چیزها را می شکند الان کاملا خودش را به بی خیالی زده و برایش اهمیتی ندارد که دختر ها چکار می کنند ولی من می دانم که اوضاع شان خیلی خراب است .

راهکارها و توصیه کارشناس

نابسامانی خانواده در اثر اعتیاد پدر خانواده ،نداشتن مهارت کافی و افسردگی مادر منجر به آسیب پذیری و آسیب دیدگی فرزندان شده است .

در حال حاضر کنترل و مدیریت نابهنجار رفتاری دختران نیازمند به کمک های حمایتی توسط افرد آگاه و سازمانهای فعال در این حوزه است .

خانواده ها باید آگاه باشند که چگونه اعتیاد ،بدرفتاری ،سخت گیری و بیماری های روانی که به تبع اعتیاد برای فرد ایجاد شده باعث همه این آسیب های فردی به خانوادگی و اجتماعی شده است .

کارشناسان مرکز آرامش پلیس اصفهان پدر خانواده را جهت ترک به یکی از مراکز ترک اعتیاد معرفی و دختران را نیز جهت مشاوره به این مرکز دعوت کرد.

منبع : رکنا
انتهای پیام/
کد خبر 671450

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =