کد خبر 671469
۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴
ملت ایران مرعوب تهدید، تحریم و تزویر نمی‌شود

امام جمعه قرچک گفت: ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی هیچ‌گاه مرعوب تهدید، تحریم و تزویر دشمنان و بدخواهان نشده و از اصل، رکن و هدف مقدس خود کوتاه نیامده است.

حجت‌الاسلام حجت‌اله اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز اظهار کرد: در طول تاریخ نه تهدید نظامی مردم بصیر و همیشه در صحنه ایران را سست، نه تحریم اقتصادی آنان را از اعتقادات و آرمان‌هایشان دور و نه تزویر مزدوران مغفولشان کرده است.

وی گفت: ملت بزرگ ایران ذلت استکبار و استبداد را در عصر مدرن نپذیرفته و با ایمان و توکل به خداوند متعال و اطاعت از مرجعیت دینی انقلاب کرده و با ایستادگی در مقابل همه حملات شیاطین به نظام جمهوری اسلامی رای آری داد.

امام جمعه قرچک عنوان کرد: اینک نیز آحاد مردم با حضوری حماسی و پرشور در انتخابات به دنبال مشارکت در ساختن کشور و تشکیل تمدن نوین اسلامی برای زمینه‌سازی ظهور حضرت ولی‌عصر عجل‌الله تعالی فرجه الشریف هستند.

وی با تاکید بر این‌که ملت ایران هیچ‌گاه از اصل، رکن و هدف مقدس خود کوتاه نیامده است، افزود: اقشار مردم در خرداد 1400 یک بار دیگر به تبعیت از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب و برای حفظ ارزش‌های نظام و خون‌بهای شهدا کریمانه در شعب اخذ رای حضور یافته و مسئولان نظام را شرمنده کردند.

امام جمعه قرچک ابراز امیدواری کرد منتخب مردم و رئیس جمهور دولت سیزدهم به احسن وجه بر محور اندیشه اسلام ناب و اطاعات از رهنمودهای رهبری در دفع و رفع مشکلات و توجه به مطالبات و خواسته‌های مردمی اهتمام ورزد.

وی در بیان مهمترین اولویت‌های جامعه در شرایط کنونی، یادآور شد: مسائل اقتصادی و معیشتی، مشکلات فرهنگی، اجتماعی و موضوعاتی همچون بیکاری و اشتغال جوانان از جمله اصلی‌ترین مشکلات و مطالبات مردم از دولت جدید هستند.

حجت‌الاسلام اسماعیلی تصریح کرد: رئیس جمهور برآمده از آراء مردمی باید با استفاده از توان، تخصص و تجارب موجود بر عهد و پیمان خود با مردم پایبند بوده و از همه ظرفیت‌ها برای توسعه و آبادانی کشور و افزایش رفاه و رضایت‌مندی جامعه استفاده کند.

انتهای پیام/*

کد خبر 671469

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =