کد خبر 671476
۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۹
ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۳۰ خردادماه ۱۴۰۰

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، مجموع ارزش نمادهای تشکیل دهنده سهام عدالت همچون وتجارت، وبصادر، فولاد، فارس، فملی، شتران، وبملت، اخابر، کچاد، شپنا، رمپنا، فخوز و کگل تغییراتی را تجربه کردند، اما شستا با صف خرید سنگین، سبزترین و بزرگترین نماد نقشه بازار باقی ماند و مانع از افت بیشتر ارزش سهام عدالت شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، بازار سرمایه در ادامه روند صعودی روز گذشته، امروز هم با افزایش شاخص کار خود را آغاز کرد و رشد شش هزار و ۶۰۰ واحدی شاخص را در ابتدای بازار شاهد بودیم، اما در ادامه رفته رفته عقب‌نشینی کرد تا در پایان معاملات امروز یکشنبه ۳۰ خردادماه ۱۴۰۰ با رشد هزار و ۶۹۰ واحدی به کار خود پایان داد و روی رقم یک میلیون و ۱۶۳ هزار و ۷۲۲ واحد قرار گرفت شاخص کل نسبت به دیروز ۰.۱۵ درصد رشد کرد، اما شاخص هم‌وزن امروز با کاهش ۰.۲۵ درصدی مواجه شد.
در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، مجموع ارزش نمادهای تشکیل دهنده سهام عدالت همچون وتجارت، وبصادر، فولاد، فارس، فملی، شتران، وبملت، اخابر، کچاد، شپنا، رمپنا، فخوز و کگل تغییراتی را تجربه کردند، اما شستا با صف خرید سنگین، سبزترین و بزرگترین نماد نقشه بازار باقی ماند و مانع از ریزش بیشتر ارزش سهام عدالت شد.
شستا، فارس و نوری سبزترین نمادها و فملی و خودرو سرخ‌ترین نمادهای امروز بودند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۷ میلیون و ۲۹۶ هزار و ۶۲۶ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱.۵ درصد معادل ۱۱۶ هزار و ۸۴۵ تومان کاهش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۳۷۷ هزار و ۹۷۵ تومان رسیده است.

سهامداران عدالت بخوانند | افت ارزش سهام عدالت در ۳۰ خردادماه ۱۴۰۰

 ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۱.۶۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۲ هزار و ۴۸۳ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۴۹۶ هزار و ۶۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۲.۶۲ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۲ هزار و ۳۶۰ تومان معامله شد.

سهامداران عدالت بخوانند | افت ارزش سهام عدالت در ۳۰ خردادماه ۱۴۰۰

منبع : نبض بورس

انتهای پیام/

کد خبر 671476

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =