رئیسی دولتش را با یک جناح اداره نکند

دبیرکل حزب سبز گفت: آقای رئیسی بهتر است دولت خود را یک دولت ائتلافی، چابک، انقلابی و جهادی شکل دهد.

حسین کنعانی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز اظهار داشت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات برگزارشده، نشان داد که مردم نسبت به آینده و سرنوشت کشورشان حساس هستند و تحت تأثیر تبلیغات رسانه‌ها و کمپین‌ها قرار نخواهند گرفت. حماسه مردم در 28 خرداد قطعاً پشتوانه خوبی برای نظام و دولت آینده خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

انتخابات ایران فضای رسانه‌های غربی را به‌شدت متشنج کرده است

وی به منتخب مردم توصیه کرد: نخستین کاری که آقای رئیسی باید انجام دهد، دعوت از همه برای کمک کردن به حل مشکلات باشد و این نکته را باید مدنظر قرار دهد که کشور را نمی‌توان فقط با یک جناح یا تفکر خاص اداره کرد.

دبیرکل حزب سبز معتقد است؛ آقای رئیسی باید از همه افراد و گروه‌هایی که دلسوز نظام و مردم هستند و از توانایی بالایی در ارائه ایده‌ها، افکار جدید و نو در اصلاح نظام اجرایی برخوردارند، کمک بگیرد.

کنعانی‌مقدم بیان داشت: رئیس جمهور منتخب مردم باید تألیف قلوب ایجاد کند و اگر تألیف قلوب ایجاد و برادری میان آحاد مستحکم شود، هیچ‌گونه تهدید نظامی و فرهنگی نمی‌تواند به کشور ما آسیب وارد کند. همچنین آقای رئیسی بهتر است دولت خود را یک دولت ائتلافی، چابک، انقلابی و جهادی شکل دهد تا به خوبی مسائل و موضوعاتی معیشتی و اقتصادی جامعه را حل‌وفاصل کند.

این فعال سیاسی اصولگرا تأکید کرد: آقای رئیسی به هیچ‌وجه راه و روش دولت‌های قبلی را که عادت کرده بودند تمام مشکلات را متوجه دولت قبلی کنند، در پیش نگیرد و نگوید حجم مشکلات آن‌قدر زیاد است که فعلاً نمی‌توان کاری کرد. همچنین بهتر است که در ابتدای شروع دولت خود، برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و درازمدتی را تهیه و تدوین کند و ملاک عمل دولتش قرار دهد.

او گفت: آقای رئیسی باید از همه مردم و آحاد جامعه بخواهد نقش و مشارکت فعالی در دولتش داشته باشند و به همه بگوید که بدون کمک آنها نمی‌تواند مشکلات کشور را رفع کند. این خواسته هم وحدت را در جامعه تقویت می‌کند و هم به کارآمدی دولت آقای رئیسی کمک خواهد کرد.

انتهای پیام/*

کد خبر 671499

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =