کلاهبرداری با شگرد فرزند مقامات کشوری بودن / جزئیات

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیر کلاهبرداری خبر داد که با جعل عناوین دولتی و نظامی و صدور چکهای بلامحل، اقدام به خرید اجناس از واحد ها صنفی طلافروشی و،لوازم خانگی می کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سردار "علی ذوالقدری" بیان داشت: در اوایل ماه جاری گزارشهایی در خصوص  فردی که با جعل عنوان و معرفی کردن خود  به عنوان  فرزند مقامات کشوری  اقدام  به کلاهبرداری می نمود، دریافت کردیم.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی  موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داده و اقدام به بررسی موضوع  نموده که مشخص شد این فرد با دائر کردن یک شرکت جعلی با حضور در  مراکز فروش لوازم خانگی و یا طلا فروشی با جعل عنوان و معرفی کردن خود به عنوان نیروهای امنیتی یا فرزند مقامات کشوری اقدام به خرید کالا  و صدور چکهای بلامحل نموده  که در دو پرونده که تاکنون  بررسی شده نزدیک به ۳۰ میلیارد کلاهبرداری نموده است.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت تصریح کرد: پس از انجام هماهنگی های قضایی و اخذ دستور دستگیری،  ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت  با انجام اقدامات شبانه روز ی مخفیگاه وی را در حوالی یوسف آباد تهران شناسایی و در صبح روز بیست و نهم خرداد ماه در یک عملیات ضربتی وی را دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.

ذوالقدری بیان کرد:متهم با اعتراف به جرم خود برای سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت در پایان با بیان  اینکه تا کنون دو شاکی در خصوص این پرونده شناسایی شده است خاطر نشان کرد:تلاش برای دستگیری سایر مرتبطان با این پرونده همچنان در دستور کار قرار دارد.

منبع : ایلنا

انتهای پیام/

کد خبر 671503

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =