کد خبر 671515
۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۷
بازداشت قاتل مرد سنندجی/ جنازه سر نداشت !

قاتلی که مرد 70 ساله سنندجی را سر بریده بود و جسد را رها کرده بود دستگیر شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، قاتل مرد 70ساله در سنندج دستگیر شد این قاتل 30 ساله پس از سر بریدن جنازه این مرد او را در جوی آب رها کرده بود.

رئیس پلیس آگاهی استان کردستان از دستگیری قاتلی که با بی رحمی مرد 70 ساله را در سنندج به قتل رسانده و در حاشیه شهر رها کرده بود خبر داد.

سرهنگ عبدالله فاتحی، اظهار کرد: صبح روز پنج شنبه و در پی اعلام خانمی مبنی بر فقدانی پدرش از شب گذشته، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا و با انجام تحقیقات لازم جسد مردی 70 ساله در یکی از نقاط حاشیه شهر کشف و پس از بررسی های لازم مشخص شد با مشخصات فرد فقدانی مطابقت دارد.

دستگیری قاتل مرد 70ساله در سنندج/ سر پدر خانواده را بریده بود

این مقام انتظامی بیان کرد: با مشاهده جسد مشخص شد که وی به شکل بی رحمانه‌ای به قتل رسیده و تحقیقات در خصوص شناسایی و دستگیر قاتل به صورت ویژه در در دستور کار ماموران قرار گرفت.

سرهنگ فاتحی اعلام کرد: ماموران در تحقیقات مقدماتی صورت گرفته از خانواده مقتول ، در کمتر از 2 ساعت به مردی 30 ساله مظنون و در تحقیقات تخصصی صورت گرفته و با استفاده از روش‌های خاص پلیسی وی به قتل پیر مرد 70 ساله اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به اینکه قاتل علت و انگیزه قتل را مسائل مالی عنوان و اظهار کرد: قاتل پس از بازسازی صحنه قتل، جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 671515

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =