کد خبر 671531
۱ تیر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۹
تجلی بلوغ سیاسی ملت ایران در انتخابات ۱۴۰۰

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس گفت: در جریان برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ بلوغ و بینش سیاسی مردم متجلی شده و به نمایش درآمد.

احسان ارکانی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز اظهار کرد: با وجود برخی پیش‌بینی‌های قبلی مشارکت و حضور مردم در انتخابات ۱۴۰۰بسیار مناسب و مطلوب بود.

وی عنوان کرد: با وجود شیوع بیماری کرونا و برخی مسائل دیگر اما حضور مردم در این عرصه انتخاباتی بسیار شکوهمند و نشان‌دهنده پیوند عمیق با انقلاب و احساس تکلیف آن‌ها در قبال سرنوشت و آینده کشور بود.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در خانه ملت خاطرنشان کرد: مردم در هر شرایطی حتی با وجود کرونا و مشکلالت اقتصادی و معیشتی اجازه نمی‌دهند سرنوشت کشورشان رها شود، از این‌رو این بار نیز همچون همیشه مشارکت باشکوه و ارزشمندی را پای صندوق‌های رای رقم زدند.

ارکانی افزود: روی کار آمدن رئیس جمهور منتخب با آراء قاطع و حداکثری مردم نویدبخش دولتی مقتدر، منسجم و مردمی بوده و نمایشگر پشتوانه قوی مردمی از رئیس قوه اجرایی کشور است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به نمایش بلوغ و رشد سیاسی مردم در انتخابات ۱۴۰۰ اشاره و تاکید کرد: مردم بی‌توجه به شعارهای پوپولیستی و عامه‌پسند فردی را در مسند ریاست جمهوری نشاندند که کمترین شعارها را داده بود.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این انتخاب حکایت از بلوغ سیاسی مردمی دارد که بی‌توجه به استراتژی تکراری برخی نامزدها مبنی بر ارائه شعارهای مردم‌پسند و وعده‌های دلفریب، کسی را برای تصدی مسند ریاست جمهوری انتخاب می‌کنند که کمترین شعار و وعده را داده است.

ارکانی اظهار کرد: این انتخاب گواه اوج بلوغ سیاسی و رشدیافتگی افراد جامعه است که به جای توجه به شعارهای نامزدها، به کارنامه و پیشینه کاری افراد رای می‌دهند.

انتهای پیام/*

کد خبر 671531

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =