حضور پرشور مردم در انتخابات سرافکندگی را بدرقه اردوگاه معاندان کرد

بسیج جامعه زنان سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران با صدور بیانیه‌ای تاکید کردند: ملت ایران با حضور مقتدرانه پای صندوق‌های رای، سرافکندگی را بدرقه اردوگاه معاندان کردند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، بسیج جامعه زنان سپاه حضرت سیدالشهداء علیه السلام استان تهران با صدور بیانیه‌ای از حضور پرشور ملت ایران پای صندوق‌های رای قدردانی کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

آنگاه که خداوند کسی را شایسته بندگی می‌بیند، او را خدمتگزار مردم می‌آفریند که ماندگارترین و زیباترین شکل حضور انسان در جامعه است.

چه خوش انتخاب کردند آنان که بین "باورمندی به طلیعه روشن ایران اسلامی" و "فشار سنگین و  بی‌رحمانه بدخواهان و معاندان" حماسه حضور را برگزیده و با انگیزه و مقتدرانه پای صندوق‌های رای آمدند و سرافکندگی را بدرقه اردوگاه معاندان کردند.

ضمن شکرگزاری از خداوند متعال و تبریک حضور مقتدرانه مردم، تاکید می‌نماییم؛ اکنون که با همت و آگاهی شما ملت شریف ایران، حماسه حضور رخ داده، شایسته است که شادکامی این پیروزی را با مطالبه‌گری جهادگرانه از دولت منتخب ممزوج نماییم؛ حالا که علی‌رغم تلاش ناامیدان در قرن جدید بارقه‌های "امید" و "تحول" برای "ایران قوی" روشن شده است، زمان آن رسیده که بر تحقق آرمان‌های مبنایی و اولویت‌های ممتاز مرحله دولت اسلامی فائق آییم.

بسیج جامعه زنان سپاه استان تهران، ضمن تبریک و تهنیت جشن پیروزی، مراتب قدردانی را به حضور همه ملت ایران، به‌ویژه بانوان موثر و انسان سازِ انقلابی و در یک کلام "بانوان تراز الگوی سوم زن مسلمان" تقدیم کرده و برای دولت منتخب جهش مقتدرانه و خلق فرصت‌های طلایی برای پیشبرد اهداف را آرزو می‌کند.

ومن‌الله‌التوفیق

بسیج جامعه زنان سپاه حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام استان تهران

انتهای پیام/*

کد خبر 671553

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =