۱۴ عملیات مهار آتش سوزی و امداد و نجات در یک روز

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز عملیات‌های مهار آتش سوزی و امداد و نجات طی دیروز را تشریح کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز به انجام ۱۴ عملیات مهار آتش سوزی و امداد و نجات طی دیروز در این کلانشهر اشاره کرد و گفت: اطفای حریق کنتور برق منزل مسکونی در کوی رمضان فاز یک کارگری و منزل مسکونی در شهرک پیام خیابان آرمان یک با موفقیت انجام شد.

او به واژگونی پژو پارس در ابتدای پل چهارشیر به سمت میدان نخل و نجات راننده مصدوم از اتاقک خودرو و تحویل او به عوامل اورژانس اشاره کرد و بیان داشت: آتش سوزی‌ها در منزل مسکونی در منطقه زیتون کارگری به علت اتصال برق کولر، نیزار در منطقه کیانشهر خیابان یاس، یک دستگاه پراید در مسیر کریت کمپ جنب یونیت شرکت نفت به علت نشت بنزین و منزل مسکونی در کوی علوی خیابان بهداشت به علت اتصال سیم کشی برق کولر پنجره‌ای با شجاعت آتش نشانان مهار شدند.

قنبری اطفای حریق در منزل مسکونی در منطقه آخر آسفالت که به علت آتش گرفتن پمپ آب رخ داده بود، مهار آتش سوزی‌ها در ساختمان دانشکده پیام نور مقابل راه آهن، کانکس در ملاشیه روبروی بانک صادرات و یک دستگاه پراید در خیابان ۲۰ پاداد را از دیگر عملیات‌های انجام شده طی مدت مذکور عنوان کرد.

به گفته رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، در عملیات نجات محبوسین در اماکن مسکونی در مناطق زیتون کارمندی، فرهنگیان ۲ و فرهنگیان خیابان وصال، ۵ شهروند نجات یافتند.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 672048

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =