حضور بانوان باعث رشد و توسعه فعالیت‌های ورزشی می‌شود

رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان دماوند گفت: با توجه به فقر تحرک در شرایط بیماری کرونا در تلاش خواهیم بود در فضاهای باز در حوزهای مختلف به خصوص حوزه کودکان برنامه ها و فعالیت های بیشتری را داشته باشیم.

بهرام صالح‌نیا، رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان دماوند در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز با اشاره به فعالیت‌های برجسته کمیته های ورزشی این شهرستان اظهار کرد: حضور بانوان باعث رشد و توسعه فعالیت‌های ورزشی در این شهرستان شده است؛ با توجه به برنامه‌ها و فعالیت موثر کمیته‌های ورزشی شهرستان دماوند تا پایان سال چندین برنامه گسترده و متنوع را در سطح شهر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فضاهای باز برگزار خواهیم کرد.

وی گفت: هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان دماوند با وجود ۲۵ کمیته ورزشی فعال در این شهرستان جایگاه ویژه‌ای را در استان تهران نیز دارد و زمینه برگزاری برنامه‌های متنوعی همچون پیاده‌روی، یوگا و ورزش‌های فکری و غیره را نیز تا پایان سال فراهم آورده است.

صالح‌نیا در ارتباط با عدم تحرک در دوران شیوع بیماری کرونا، عنوان کرد: با توجه به فقر تحرک در شرایط بیماری کرونا در تلاش خواهیم بود در فضاهای باز در حوزه‌های مختلف به‌ویژه حوزه کودکان برنامه‌ها و فعالیت‌های بیشتری را داشته باشیم.

انتهای پیام/*

کد خبر 672095

برچسب‌ها

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =