به خاطر فرزندانم از قصاص چشم پوشی کنید !/ التماس های قاتل مرد جوان

مردی که به خاطر اختلاف حساب دوستش را به قتل رسانده بود در جلسه محاکمه از اولیای دم خواست تا او را به‌خاطر فرزندانش ببخشند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، رسیدگی به این پرونده از تیر سال 99 با گزارش ناپدید شدن مرد جوانی از سوی خانواده‌اش آغاز شد. با شروع تحقیقات مشخص شد مرد جوان صاحب یک شرکت تجاری بزرگ بوده و وضع مالی خوبی داشته است.

در ادامه بررسی‌ها مأموران به کیوان یکی از دوستان مرد گمشده ظنین شده و از او بازجویی کردند اما وی منکر اطلاع از سرنوشت دوستش شد.

در حالی که تحقیقات از وی ادامه داشت چند روز بعد جسد مرد گمشده در حاشیه روستایی واقع در منطقه کن پیدا شد. با تأیید قتل وی با ضربه‌های چاقو این بار تحقیقات با سرعت بیشتری ادامه یافت و سرانجام کیوان به قتل دوستش اعتراف کرد و در تشریح ماجرا گفت: مقتول مبلغی پول به من داد تا با هم شریک شویم اما مدتی بعد پشیمان شد و گفت پولم را پس بده. من هم پولش را دادم اما او مدعی شد که باید سود پولش را هم برگردانم اما من امکان پرداخت سودش را نداشتم.

سر همین موضوع با هم اختلاف پیدا کردیم. روز حادثه او با چاقو به من حمله کرد من هم در دفاع از خودم او را زدم. با اعترافات متهم و بازسازی صحنه جرم، پرونده برای رسیدگی به‌شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

این در حالی بود که اولیای دم درخواست قصاص کرده بودند. در جلسه محاکمه متهم با پذیرش اتهامش گفت: روز حادثه در یک لحظه نتوانستم خودم را کنترل کنم و حالا هم پشیمانم. من 3 فرزند دارم و از وکیل اولیای دم تقاضا دارم به خاطر فرزندانم از قصاص چشم پوشی کنند.

منبع : رکنا
انتهای پیام/
کد خبر 672453

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =