پدر شوهر پلید و رفتار زشت با عروس خانم / جلوی چشمان شوهر بی غیرتم کتکم زدند!

پدر شوهر پلید رفتار زشتی با عروسش داشت و داماد بی غیرت هیچ کاری نکرد!

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، خودکشی رضا را از عروس پنهان کرده بودند آن هم نه یکبار خودکشی بلکه 3 بار خودکشی که در همه این اقداماتش به خودکشی او نجات پیدا کرده بود و با فریب در ازدواج من را به خانه سیاه پدر شوهرم کشاند!

زن 30 ساله به نام لیلا نزد مشاور اجتماعی پلیس گفت: وقتی فوق دیپلم گرفتم تصمیم به ازدواج گرفتم. او رضا که پسر شیک پوش و مرتبی بود را در یک میهمانی دوستانه دیدم بسیار نجیب و سر به زیر بود و خیلی زود پیشنهاد ازدواج داد تصور کردم پسری با معیارهای نجابت است و وقتی خانواده اش به خواستگاری ام آمدند جواب بله را دادم  آن شب رضا سرش را پایین انداخته بود و اصلاحرف نمی زد و تنها پدرش حرف می زد و شنیدم قرار است یک فروشگاه متعلق به رضا باشد   این گونه بود که مراسم عقدکنان برگزار شد.

خودکشی قبل از ازدواج داماد با عروس خانم

از همان روزهای اول دوران نامزدی احساس می کردم رضا خلق و خوی عجیبی دارد و سعی می کند با کسی ارتباط نداشته باشد هر بار که با او تماس می گرفتم تا ساعاتی را کنار هم باشیم او مشکلات کاری اش را بهانه می کرد و به هر بهانه ای درخواست هایم را نمی پذیرفت.خیلی زود فهمیدم کلا اشتباه کرده ام فهمیدم همسرم به بیماری افسردگی شدید مبتلا است به طوری که تاکنون 3 بار دست به خودکشی زده است و هر بارنجات پیدا کرده است.

پدر شوهر پلید و رفتار زشت با عروس خانم

من عروس فریب خورده شده بودم پدر شوهرم هم خیلی رفتارهای زشتی داشت انگار کنیزش بودم او خیلی پلید بود و با دروغش باعث شد با پسرش ازدواج کنم وقتی به رفتارهایشان اعتراض کردم جلوی چشمان شوهر بی غیرتم کتکم زدند و از خانه بیرونم انداختند و حالا می خواهم شکایت کنم طلاق بگیرم و پدرشوهرم هم مجازات شود.

با ادعاهای لیلا پرونده ای تشکیل شد و به دادسرا ارجاع یافت.

منبع : رکنا
انتهای پیام/
کد خبر 672455

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =