رحیمی در گفت‌وگو با «تهرا نیوز» خبر داد:

بررسی صحت انتخابات شهرهای رودهن و آبسرد

تخلفات مؤثری در تغییر نتایج ۳ شهر تائید شده وجود نداشت
کد خبر 675610
۲۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۶
بررسی صحت انتخابات شهرهای رودهن و آبسرد

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان دماوند بگفت: تخلفات مؤثری در تغییر نتایج سه شهر تائید شده دماوند، کیلان و آبعلی وجود نداشت.

حسین رحیمی در گفت‌وگو با شبکه خبری تهران نیوز اظهار داشت: هیئت نظارت شهرستان دماوند، پس از چندین جلسه و بررسی گزارشات و اعتراضات، صحت انتخابات سه شهر دماوند، کیلان و آبعلی را تایید کرد.

وی گفت: در بررسی اعتراضات در سه شهر فوق، گزارشات و تخلفاتی که مؤثر در روند و تغییر نتایج باشد، دیده نشده و گزارشی از سوی نهادهای قضایی، نظامی و امنیتی نداشته‌ایم.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان دماوند ادامه داد: بنابراین هیئت نظارت شهرستان دماوند صحت انتخابات آن را تائید کرده است.

رحیمی عنوان کرد: در اعتراضات دو شهر دماوند و رودهن مبنی بر بازشماری برخی شعب نیز هیئت نظارت با حضور دادستان و نماینده ریاست دادگستری بخش رودهن به‌عنوان مدعی العموم اقدام به بازنگری و بازشماری ۱۰درصد صندوق‌های شهر دماوند و ۱۵درصد از صندوق‌های شهر رودهن نموده که در بازشماری مجدد نیز تغییری در نتیجه به‌وجود نیامده است.

وی بیان داشت: در شهر رودهن، علاوه بر اعتراض جهت بازشماری گزارشاتی حاصل گردید که در دست بررسی است و به‌زودی نتیجه آن اعلام خواهد شد.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: در شهر آبسرد نیز برخی گزارشات وصول شد که در حال بررسی است و در روزهای آتی تصمیمات اتخاذ شده در خصوص دو شهر رودهن و آبسرد به اطلاع همشهریان عزیز خواهد رسید.

رحیمی در پایان تاکید کرد: موضوعات و گزارشاتی هم در برخی روستاها واصل شده که احتمال ابطال صندوق یا ابطال آرا آن حوزه وجود دارد.

انتهای پیام/*

کد خبر 675610

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =