تشکیل کابینه انقلابی و متعهد علاج مشکلات کشور است

امام جمعه قرچک گفت:تشکیل کابینه انقلابی و متعهد علاج مشکلات کشور است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،  حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی ضمن دعوت عموم نمازگزارن به تقوای الهی اظهار داشت : بیان حق و حقیقت از حسن های انسان متقی است ، انسان با تقوا همیشه در جهت بیان حق و حقیقت قدم میگذارد ، شاید انجام این کار به ضرر او نیز باشد ولیکن در نهایت ایمان دارد که این کار جز سعادت برای او ثمره دیگر نخواهد داشت.

امام جمعه قرچک گفت: افرادی هستند که از بیان حقیقت اجتناب میکنند ، حق را نمیگویند حقیقت را رواج نمی دهند ، از بیان حق واحمه دارند و تنها به این فکر میکنند که عاقبت سخنی که قرار است بزنند به نفعشان است و تنها منفعت طلبی را اولویت کار انجام می دهند ، قطعا این اشخاص عاقبت درستی نخواهند داشت.

وی افزود: عدالت خواهی و عدالت طلبی از صفات بارز مومن است ، مومنی که عدل و عدالت را عملی واحب برای خود بداند درجهت رشد ، سعادت و قرب الهی حرکت میکند و رضایت خدا را درپیش خواهد داشت ، رضایت الهی قطعا ثمره اش عاقبت بخیری خواهد بود.

حجت الاسلام اسماعیلی گفت: بنظر میرسد که دولت انقلابی با تمام توان در پی تشکیل کابینه ای انقلابی است ، امروز باعث افتخار امت و ملت است که کسی سکان دار دولت جدید شده است که از بیان واقعیت اجتناب نمیکند و عدالت طلبی و عدالت خواهی و رواج این امر را از اولیت های کار خود می داند.

وی خاطرنشان کرد: قطعا دولت آینده راه طول درازی را در پیش خواهد داشت ، سختی ها و مشقت بسیاری در این راه گریبانگیر دولت خواهد شد ، ولی میتوان با تشکیل یک کابینه ، توانمند ، انقلابی ، خستگی ناپذیر ، دارای کارنامه اجرایی درخشان ، متعهد ، مجرب ، دارای روحیه جوان از زیر بار مشکلات پیروزمندانه بیرون بیایند.

حجت الالسلام اسماعیلی اظهار داشت: مدیران فعلی نیز انگار نیتشان سخت کردن کار و طولانی کردن راه دولت بعد است ، بر سر راه دولت بعدی مداوم مانع میگذارند ، سد بر سر راه دولت بعد گذاشته اند ، خرابکاری های قبل از انتخاباتی‌شان به کنار ، کمر همت را برای بدتر کردن اوضاع علی الظاهر بسته اند.

 وی تاکید کرد: گرانی نان م دیگر اقلام در کمتر از یک ماه قبل از تشکیل کابیه جدید تنها پیامش مانع تراشی برای دولت بعد است ، جدیدا حرف های تعجب اوری از آمار های ضد و نقیض این دولت از انجام فعالیت های عمرانی ، اقتصادی ، سیاسی و دیپلماسی میزنند ، ولی چیزی معلوم نیست و همه اش دورغ و کذب است و تنها بر روی صندلی نشسته و کم کاری خود را وقیحانه توجیح میکنند.

حجت الالسلام اسماعیلی امام جمعه قرچک در پایان خاطر نشان کرد: صحت نتیجه انتخابات شورای شهر قرچک در سطح شهرستان مورد تایید هییت نظارت و مسئولین ذی ربط نیست ، تخلفات محرز است و می بایست بر خود کنند ، مسئولین شهرستان نیز نظرشان را به هییت نظارت استان ارجاع دادند ، همه چیز بستگی به نظر شورای نظارت استان است.

کد خبر 676422

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =