نوآوری فرماندهی انتظامی ری در پیگیری پرونده‌ها

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: شهرستان ری اولین یگان انتظامی در کل کشور است که به‌صورت تصویری با دادسراها ارتباط داشته و کلیه سیر رسیدگی به پرونده‌ها تصویری انجام می‌شود.

جلیلیان، فرمانده انتظامی شهرستان ری در گفت‌وگو با شبکه خبری تهران نیوز با تبریک هفته امامت و ولایت بیان داشت: وظیفه نیروی انتظامی برقراری نظم، امنیت و آرامش عمومی است، بیش از ۲۷ ارگان در بحث برقراری امنیت مستقیم و غیرمستقیم نقش دارند و نیروی انتظامی وظیفه‌ی حفط این امنیت را بر عهده دارد.

وی ادامه داد: پلیس جمهوری اسلامی با پلیس سایر کشورها وجه تمایزهایی دارد از جمله مردمی بودن پلیس و این‌که پلیس به هیچ‌وجه بازیچه سیاست نبوده و تحت امر مقام معظم رهبری می‌باشد و ما سرباز حضرت آقا و گوش به فرمان ایشان هستیم.

جلیلیان گفت: برای عموم و آحاد جامعه کاملا روشن است که پلیس مردمی و پاسخگو است و همانطور که مستحضر هستید اخیرا شاهد برخی موج سواری‌ها در فضای مجازی بودیم که در بستر وظیفه پلیس و مطالبات مردم ایجاد شده بود.

وی با اشاره به تفاوت‌های ساختاری اقدامات پلیس ایران با نیروهای پلیس خارج از کشور بیان اظهار داشت: در سایر کشور ها شاید اینگونه نباشد و پلیس کار خود را انجام می‌دهد و کاری به نظر جامعه ندارد اما رضایت مردم برای ما دارای اهمیت زیادی می‌باشد.

جلیلیان بیان داشت: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ این افتخار را دارد که حدتقل در چهار سال گذشته در تمام ارزیابی‌ها و اشرافیت‌های فرماندهی محترم سردار حسین رحیمی رتبه اول را در کل کشور اخذ کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ری ضمن اشاره به ارتقا سرکلانتری پیگیری شهرستان ری در هفته‌های اخیر گفت: با پیگیری‌های مستمر مسئولان و مطالبات مردم و سردار رحیمی، سرکلانتری پلیس پیگیری ارتقا پیدا کرده و به فرماندهی انتظامی شهرستان ری تبدیل شد که شاهد تحولات و خیرات فراوان آن خواهیم بود.

وی افزود: مفتخرم که در قبله تهران افتخار نوکری مردم را به عنوان اولین فرمانده کلانتری شهرستان ری دارم.

جلیلیان اظهار داشت: یک سری تغییرات از لحاظ فیزیکی به وجود خواهد آمد، پنج پروژه بزرگ عمرانی را در دست داریم که ساختمان‌های شهرستان زیبنده شان مردم باشد و دو کلانتری به مجموعه شهرستان اضافه خواهد شد. همچنین تجهیزات، نیروی انسانی و ناوگان خودروی نیز افزایش خواهد یافت.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به نوآوری در رسیدگی به پرونده‌های قضایی تشریح کرد: شهرستان ری اولین یگان انتظامی در کل کشور است که به‌صورت تصویری با دادسراها ارتباط داشته و کلیه سیر رسیدگی به پرونده‌ها تصویری انجام می‌شود و مردم ذی‌نفع هستند که رفت و آمد کم شده و سرعت، دقت و کیفیت کار ارتقا پیدا می‌کند.

وی بیان داشت: طرح‌های پیشگیرانه، عملیانی و فوریتی را در دست داریم و تاکید میکنم مخلان نظم و امنیت و هنجارشکنان بدانند پلیس در فرماندهی انتظامی شهرستان ری برخورد قاطع خواهد کرد و نقطه‌ی امنی برای ایشان باقی نخواهد گذاشت.

جلیلیان در پایان خاطر نشان کرد: پلیس همواره در کنار مردم بوده و تقاضای بنده این است که مردم از سامانه ۱۹۷ و حضورا گزارشات، انتقادات و پیشنهادات خود را به گوش ما برسانند تا در جهت بهبود عملکرد هر چه بهتر خود گام برداریم.

انتهای پیام/

کد خبر 676591

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =