قطع آب؛ دغدغه‌ی این روزهای مردم کهریزک

با وجود عبور از موج گسترده‌ی قطع آب در کهریزک به صورت طولانی مدت و بدون اطلاع قبلی، متاسفانه این معضل به طور کامل در این شهر حل نشده و طی دو هفته‌ی اخیر آب شهر کهریزک از ساعت ۲۳ تا ۷ صبح به طور کامل قطع بوده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مهدی بهرامی در یادداشتی نوشت: با وجود عبور از موج گسترده‌ی قطع آب در کهریزک به صورت طولانی مدت و بدون اطلاع قبلی، متاسفانه این معضل به طور کامل در این شهر حل نشده و طی دو هفته‌ی اخیر آب شهر کهریزک از ساعت ۲۳ تا ۷ صبح به طور کامل قطع بوده است.

عدم بهبود وضعیت موجود در سایه‌ی بی‌توجهی و بی‌تدبیری مسئولین، نارضایتی ساکنین کهریزک را به دنبال داشته که مدت زمان زیادی است با مشکلات مختلفی که نبود آب برای ایشان به وجود آورده دست و پنجه نرم می‌کنند.

در برخی روستاها مثل قمصر گزارشاتی مبنی بر دزدی آب از انشعابات اصلی را داشتیم و اهالی روستا دچار موضوع بی‌آبی و فشار بسیار کم در طول شبانه روز شده بودند که با برخورد قاطع با ین متخلفان تا حدودی مدیریت شد.

اما در شهر کهریزک به دلیل ضعف نظارتی موجود، شاهد تخلفاتی هستیم که حق شهروندان را ضایع کرده و بیش از آن‌چه اداره آب قصد دارد با قطع شبانه، آب ذخیره‌سازی کند، این نایه حیات به طور وسیعی هدر می‌رود.

آیا برخورد با متخلفین راه‌حل بهتری نیست تا از هدررفت صدها لیتر آب جلوگیری شده و دیگر نیازی به قطع شبانه آب در سراسر کهریزک نباشد؟ از مسئولین شهر کهریزک می‌خواهم چند دقیقه‌ای از میز و صندلی خود فاصله گرفته و از نزدیک وضعیت مردم را ببینند. پس از آن خودخواهی متخلفین را کنار مشقت‌های ایجاد شده برای مردم بگذارند و اگر این تبعیض برایشان قابل هضم بود مجددا به اتاق‌های خود بازگشته و مردم را به حال خود رها کنند.

انتهای پیام/*

کد خبر 676744

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =