باند توزیع مواد مخدر منهدم شد! / کشف ۳۰کیلو و ۲۰۰گرم حشیش

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب از کشف ۳۰کیلو حشیش در عملیات سحرگاهی ماموران پلیس پایتخت خبر داد و گفت: در این عملیات یک باند ۴نفره توزیع مواد افیونی متلاشی شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" با بیان اینکه در راستای مبارزه مستمر و جدی پلیس پایتخت با قاچاقچیان مواد مخدر طی اقدامات گسترده و اطلاعاتی ماموران پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با انجام  اقدامات وسیع پلیسی و تحقیقات میدانی دریافتند یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر در محدوده میدان شوش تهران اقدام به توزیع مواد مخدر می نمایند.

وی افزود: به دنبال این موضوع در تحقیقات بیشتر ماموران مشخص شد متهمان به تازگی یک محموله بار مواد مخدر را از مرز های شرقی وارد ایران کرده و ضمن انتقال آن به خانه ای در شمال تهران قصد انتقال وتوزیع آن در سطح پایتخت را دارند.

وی افزود: به دنبال این موضوع با رصد دقیق فعالیت مجرمانه در مرحله اول مخفیگاه و محل اصلی فعالیت و دپوی مواد مخدر این باند در یکی از محلات شمال پایتخت مشخص و اقدامات قانونی جهت ورود به این لانه فساد در دستور کار قرار گرفت.در ادامه پس از اخذ مجوز قانونی مامورین با رعایت موازین شرعی و قانونی در یک عملیات منسجم و هماهنگ به محل ورود کرده و در اقدامی غافلگیرانه هر چهار متهم را دستگیر کردند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب گفت: پس از دستگیری متهمان، ماموران نسبت به بازرسی محل اقدام و در این میان موفق به کشف ۳۰کیلو و  ۲۰۰گرم حشیش شدند.

این مقام انتظامی در پایان خاطر نشان کرد: متهمان پس از دستگیری ضمن قبول مسئولیت جرم خود به مقر پلیس منتقل و ضمن انجام تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی ارجاع شدند.

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 676861

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =