دو بعد مهم در انتصاب مسئولین کشور تعهد و تخصص باشد

امام جمعه موقت پیشوا گفت: در انتصاب مسئولین کشور دو بعد مهم تعهد و تخصص باشد دولت آینده مشارکت مرحله دوم انتخابات را با امید به مردم به ٨٨ درصد برساند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،حجت الاسلام و المسلمین ساورعلیا امام جمعه موقت شهرستان پیشوا در خطبه های نماز عید سعید قربان که با رعایت پروتکل های بهداشتی در صحن مطهر جعفربن موسی الکاظم(ع) برگزار شد اظهار داشت: ماه ذی الحجه ماه بزرگی است اعیاد مهمی در این دو عید مهم مذهبی داریم که متاسفانه به آن کم توجه می کنیم در عید قربان قربانی کردن مستحب است اما کسانی که تمکن مالی دارند فقرا را مدنظر داشته باشند در این روز صدقه بسیار سفارش شده است توجه به فقرا جز سفارش بزرگان ما و خدای متعال است.

وی افزود:عید غدیر آسمان ولایت و امامت را در پیش داریم اگر ادیان و مذاهب دیگر نیمی از ارزش های عید غدیر را داشتند چه می کردند؟ ما این عید بزرگ و ولایت حضرت علی(ع) را داریم و خیلی راحت و ساده از کنار آن می گذریم در عید غدیر حتما به دیدار سادات بروید یک کارگر ساده که سید است منزل او بروید به احترام پبامبر این سنت حسنه را اجرا کنید و قدر بدانید عید غدیر را جدی بگبریم.

حجت الاسلام ساورعلیا بیان کرد: خیلی ها این عید بزرگ را میخواهند تحریف کنند و بعضی ها در این تحریف ها می گویند پیامبر در واقعه غدیر حضرت علی را به عنوان دوست معرفی کرده است اما پیامبر در غدیر همه را جمه می کند مغز انسان در آفتاب سوزان می جوشد و آیه اجمال و ابلاغ و آن همه آیات نازل می شود و فقط بگوید مردم هرکه مرا دوست دارد از حالا علی دوست داشته باشد این چه منطقی است؟ پیامبر فرمودند ای مردم هرکه من ولی او هستم از اینک علی ولی و مولای او است.

وی گفت: در اوضاع کشور از تاریکی به روشنایی نزدیک میشویم سحر شب های تاریک را پشت سر گذاشتیم و منتظر افق هستیم حاج آقا رئیسی با حضور خود دلگرمی خاصی به امت حزب الله در کشور دادند آقای رییسی دل های این مردم آماده است همه منتظر اقدامات شایسته شما هستند چشم ها به اقدامات و حرف های شما دوخته شده است.
دو بعد مهم در انتصاب مسئولین کشور تعهد و تخصص است بگذارید مسئولین متعهد و متخصص در زیر سایه رهبری و رییس حمهور بت اقتصاد را بشکنیم حق مردم این نیست که بعد ۴٢ سال در خانه ها نان و چراغ نباشد اقای رییسی این دل های آماده منتظر اقدامات شما هستند.

وی ادامه داد: اگر این دوره شرکت کنندگان انتخابات ۴٨ درصد بود حاج آقای رییسی ان شاالله کاری می کنند در مرحله دوم با امیدی که به مردم می دهند به ٨٨ درصد می رسد مردم این همه سال فشار را تحمل کردند ٨ سال دفاع مقدس را پشت سر گذاشتند و شهید دادند ان شاالله شاهت افق روشن در این مجموعه متحد در قوای سه گانه خواهیم بود.

انتهای پیام/*

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

کد خبر 677310

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =