آخرین سلفی عمر « علی فتحی » لبخند اورا ثبت نکرد ! / کوهنوردان شاهد اتفاق بودند !

پسر نوجوان هشترودی هنگام سلفی گرفتن به دره قلعه ضحاک هشترود سقوط کرد و جان باخت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سلفی مرگبار در قلعه ضحاک هشترود،هفته گذشته را بر اهالی این شهر تلخ کرد. در جریان ماجرای سلفی مرگبار یک نوجوان هنگام گرفتن سلفی مرگبار جان خود را از دست داد. بعد از اینکه جوان هشترودی هنگام گرفتن سلفی مرگبار از ارتفاع پرتاب شد و جان باخت. امدادگران هلال احمر جسد پسری را که در جریان سلفی مرگبار جان باخته بود تحویل خانواده اش دادند.

دوربین گوشی اش را روی حالت سلفی گذاشت و در قسمت مرتفعی از قلعه ضحاک ایستاد. صورتش را کمی زاویه داد و لبخندی به دوربین زد. اما یکدفعه تعادلش بر هم خورد و از ارتفاع ۱۵۰ متری به دره قلعه ضحاک هشترود سقوط کرد.

حالا سه روز از مرگ هولناک علی فتحی می گذرد. روز حادثه او به همراه خانواده اش به قلعه ضحاک هشترود رفته بود. به جایی خوش آب و هوا و یک ابنیه تاریخی که دیدارش نه تنها برای مسافران توریست بلکه حتی برای خانواده ای مثل فتحی که اهل و ساکن هشترود هستند هم جذاب است.

آن روز نسیم خنکی می وزید و تصویر رقص ابرها آن قدر دیدنی بود که هر مسافری را وسوسه می کرد چند عکس یادگاری بگیرد.

اما آخرین سلفی علی، هرگز تصویر لبخند او را ثبت نکرد.

کوهنوردان سقوط علی را هنگام سلفی مرگبار دیدند

کوهنوردانی که در همان حوالی بودند، لحظه سقوط علی را دیده بودند و زمانی که پدر و مادر علی سراسیمه دنبال پسرشان می گشتند، آن چند کوهنورد گفتند که یک جوان را در حالی که از ارتفاع ۱۵۰ متری به انتهای دره سقوط کرد دیده بودند.

پدر علی که به جز علی دو دختر دارد، در سوگ از دست دادن تنها پسرش حال روحی خیلی بدی دارد. او گفت:«بعد از سقوط فرزندم، امدادگران هلال احمر از مسیر صعب العبور به محل پرتگاه رفتند و با زحمت خیلی زیاد جسد پسرم را بالا آوردند.»

منبع : رکنا

انتهای پیام/

کد خبر 677694

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =