کد خبر 677746
۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۲
پرسپولیس برای حفظ مغانلو دو رقیب پیدا کرد!

باشگاه پرسپولیس کار بسیار سختی برای حفظ مهاجم گلزن خود دارد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، شهریار مغانلو که به عنوان بازیکن قرضی از باشگاه سانتاکلارا پرتغال به پرسپولیس آمده در پایان فصل باید به سانتاکلارا برگردد. با توجه به عملکرد خوب شهریار در پرسپولیس، یحیی گل محمدی خواهان نگه داشتن این بازیکن برای فصل آینده است و خود شهریار هم دوست دارد فوتبالش را در پرسپولیس ادامه دهد ولی ابتدا باید رضایت باشگاه پرتغالی جلب شود.

مدیران باشگاه پرسپولیس از چند وقت قبل و با درخواست یحیی گل محمدی مذاکرات خود را برای دائمی کردن قرارداد مغانلو آغاز کردند. شنیدیم باشگاه سانتاکلارا که عملکرد شهریار و همچنین علاقه پرسپولیس به حفظ این بازیکن را دید برای صدور رضایتنامه مغانلو رقم عجیب و غریبی درخواست کرد و همین موضوع باعث شد مذاکرات طرفین به بن بست برسد.

مدیران پرسپولیس البته هنوز از توافق با سانتکلارا نا امید نشدند ولی با توجه به  رقم بالای درخواستی باشگاه پرتغالی فعلا توافق برای جذب مغانلو امکان پذیر نیست. شهریار علاقه زیادی دارد تا فصل بعد هم در پرسپولیس بازی کند ولی اختیارش دست خودش نیست و باشگاه سانتاکلارا برای این بازیکن تصمیم گیری خواهد کرد. با این حال مهاجم گلزن پرسپولیس قصد دارد بعد از پایان لیگ خودش به صورت مستقیم با مدیران سانتاکلارا پای میز مذاکره بنشیند تا بتواند رضایت آن ها را جلب کند.

در این بین یک تیم صنعتی در داخل ایران و یک تیم قطری شرایط مغانلو را به طور کامل زیرنظر دارند و حتی مذاکراتی با باشگاه سانتاکلارا انجام دادند تا بتوانند شهریار را برای فصل آینده جذب کنند. این دو تیم مشکلی برای پرداخت مبلغ درخواستی سانتاکلارا ندارند و به راحتی می توانند این پول را پرداخت کنند. موضوعی که کاملا به ضرر پرسپولیس خواهد بود چرا که این باشگاه به لحاظ مالی  توان رقابت با تیم های قطری و حتی تیم های صنعتی داخل ایران را  ندارد.

منبع: خبرورزشی

انتهای پیام/

کد خبر 677746

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =